Byla I-1443-739/2015
Dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą priteisimo

1Panevėžio apygardos administracinio teismo teisėja Dalia Pranckienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi administracinę bylą pagal pareiškėjo uždarosios akcinės bendrovės „Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras“ prašymą atsakovui uždarajai akcinei bendrovei „(duomenys neskelbtini)“ ir Ko dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą priteisimo,

Nustatė

2pareiškėjas uždaroji akcinė bendrovė Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras kreipėsi į administracinį teismą su prašymu iš atsakovo uždarosios akcinės bendrovės „(duomenys neskelbtini)“ ir Ko priteisti 4,63 Eur vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą, nesumokėtos nuo 2012-01-01 iki 2012-06-30.

3Proceso dalyviai į teismo posėdį neatvyko, apie teismo posėdžio vietą ir laiką jiems pranešta įstatymo nustatyta tvarka. Kadangi į teismo posėdį neatvyko proceso dalyviai, nors apie posėdžio laiką ir vietą jiems pranešta tinkamai, teismas nusprendžia, kad byla bus nagrinėjama rašytinio proceso tvarka (Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 79 straipsnio 5 punktas).

42015-09-24 pareiškėjas Panevėžio apygardos administraciniam teismui raštu pateikė prašymą, kuriuo atsisako nuo savo prašymo, nes atsakovas sumokėjo reikalaujamą priteisti įsiskolinimą. Pareiškėjas prašo administracinę bylą nutraukti. Prašyme pareiškėjas patvirtino, kad pareiškėjui yra žinomos Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 102 straipsnyje nurodytos bylos nutraukimo pasekmės.

5Pareiškėjo atsisakymas nuo prašymo priimamas, o administracinė byla pagal pareiškėjo uždarosios akcinės bendrovės Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras prašymą dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą priteisimo atsakovui uždarajai akcinei bendrovei „(duomenys neskelbtini)“ ir Ko nutraukiama (LR Administracinių bylų teisenos įstatymo 101 straipsnio 1 dalies 3 punktas).

6Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 79 straipsnio 5 punktu, 101 straipsnio 1 dalies 3 punktu, 102 straipsnio 1 ir 2 dalimis, 105, 106 ir 149 straipsniais,

Nutarė

7Bylą nagrinėti rašytinio proceso tvarka.

8Priimti pareiškėjo atsisakymą nuo prašymo ir administracinę bylą nutraukti.

9Nutartis per septynias dienas nuo jos nuorašo gavimo gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui, skundą paduodant Panevėžio apygardos administraciniame teisme.

Proceso dalyviai