Byla 2KT-49/2011
Dėl Klaipėdos miesto apylinkės teismo 2011 m. spalio 25 d. sprendimo

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkė Rimvida Zubernienė, susipažinusi su trečiojo asmens BIGBANK AS filialo atsiliepimu į apeliacinį skundą dėl Klaipėdos miesto apylinkės teismo 2011 m. spalio 25 d. sprendimo,

Nustatė

22011-12-14 Klaipėdos apygardos teisme gautas trečiojo asmens BIGBANK AS filialo atsiliepimas į apeliacinį skundą dėl Klaipėdos miesto apylinkės teismo, kaip pirmosios instancijos teismo, priimto sprendimo.

3Atsiliepimą į apeliacinį skundą atsisakytina priimti.

4Jeigu procesinis dokumentas paduodamas teismui, kuris nekompetentingas jį nagrinėti, šio teismo pirmininkas, jo pavaduotojas, Civilinių bylų skyriaus pirmininkas ar jų paskirtas teisėjas nutartimi atsisako tokį dokumentą priimti ir grąžina jį padavusiam asmeniui (CPK 115 str. 6 d., 137 str. 2 d. 2 p.).

5Pagal Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 318 straipsnį atsiliepimas į apeliacinį skundą turi būti pateikiamas per pirmosios instancijos teismą (šiuo atveju per Klaipėdos miesto apylinkės teismą), kuris sprendžia atsiliepimo į apeliacinį skundą priėmimo klausimą.

6Atsižvelgiant į tai, trečiojo asmens BIGBANK AS filialo atsiliepimą į apeliacinį skundą dėl Klaipėdos miesto apylinkės teismo 2011 m. spalio 25 d. sprendimo atsisakytina priimti Klaipėdos apygardos teisme ir jis grąžintinas jį padavusiam asmeniui (CPK 115 str. 6 d.). Trečiajam asmeniui išaiškintina, kad ši nutartis neužkerta jam kelio atsiliepimą į apeliacinį skundą pateikti Klaipėdos miesto apylinkės teismui.

7Jeigu praleidote įstatymo nustatytą terminą atsiliepimui paduoti, galite atskiru pareiškimu, nurodydami termino praleidimo priežastis, prašyti teismo atnaujinti šį terminą. Pareiškimas dėl praleisto termino atnaujinimo paduodamas teismui, kuriame reikėjo atlikti procesinį veiksmą (CPK 78 str.). Jūsų atveju pareiškimas kartu su atsiliepimu į apeliacinį skundą turėtų būti paduodami Klaipėdos miesto apylinkės teismui.

8Atkreiptinas dėmesys į tai, kad teismui reikia pateikti tik tiek atsiliepimų nuorašų, kad po vieną tektų apeliantui ir prie apeliacinio skundo prisidėjusiam asmeniui (CPK 318 str. 2 d.).

9Vadovaudamasi 115 straipsnio 6 dalimi, 137 straipsnio 2 dalies 2 punktu, 290-291straipsniais, Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkė

Nutarė

10atsisakyti priimti trečiojo asmens BIGBANK AS filialo atsiliepimą į apeliacinį skundą dėl Klaipėdos miesto apylinkės teismo 2011 m. spalio 25 d. sprendimo ir grąžinti atsiliepimą jį padavusiam asmeniui.

11Išaiškinti trečiajam asmeniui, kad atsiliepimą į apeliacinį skundą jis gali pateikti Klaipėdos miesto apylinkės teismui.

Proceso dalyviai