Byla 2-13029-826/2012
Dėl nuostolių atlyginimo priėmimo klausimą

1Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėjas Marius Dobrovolskis, rašytinio proceso tvarka spręsdamas ieškovo UAB „Viršuliškių būstas“ ieškinio atsakovui UAB „Rearcus“ dėl nuostolių atlyginimo priėmimo klausimą,

Nustatė

2ieškovas kreipėsi į Klaipėdos miesto apylinkės teismą su ieškiniu atsakovui dėl nuostolių atlyginimo.

3Ieškinį atsisakytina priimti.

4Pagal Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 29 str. juridiniam asmeniui ieškinys pareiškiamas pagal juridinio asmens buveinę, nurodytą juridinių asmenų registre. Ieškovo ieškinyje nurodytas atsakovo adresas yra ( - ), Kretingalės sen., Klaipėdos raj. Iš pateikto ieškinio ir jo priedų nenustatyta, kad šalys būtų susitarusios dėl teritorinio bylos teismingumo pakeitimo. Konstatuotina, kad ieškinys yra teismingas Klaipėdos rajono apylinkės teismui, todėl ieškinį atsisakytina priimti kaip neteismingą Klaipėdos miesto apylinkės teismui.

5Žyminio mokesčio grąžinimo klausimas nesprendžiamas, kadangi ieškovui išlieka teisė kreiptis į teismą.

6Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 290 ir 291 straipsniais

Nutarė

7atsisakyti priimti ieškovo UAB „Viršuliškių būstas“ ieškinį atsakovui UAB „Rearcus“ dėl nuostolių atlyginimo kaip neteismingą Klaipėdos miesto apylinkės teismui ir kartu su priedais grąžinti ieškinį padavusiam asmeniui.

8Išaiškinti, kad ieškovas su ieškiniu turi kreiptis į Klaipėdos rajono apylinkės teismą.

9Nutartis per septynias dienas nuo nutarties kopijos įteikimo dienos atskiruoju skundu gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui per Klaipėdos miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai