Byla B2-649-527/2007
Dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB ,,Verdeksus“

1Kauno apygardos teismo teisėja Jolita Cirulienė, teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi UAB ,,Medkirta“ ieškinį dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB ,,Verdeksus“,

Nustatė

2su ieškiniu ieškovas nepateikė įrodymų, patvirtinančių, kad jis, vadovaudamasis ĮBĮ 6 str. 2 d., apie savo ketinimą kreiptis į teismą raštu pranešė atsakovui. Ieškovo pateiktas 2007-01-09 atsakovo direktoriui (?) adresuotas pranešimas dar neįrodo, kad atsakovas šį pranešimą gavo. Be to, ieškovui nepateikus 2007-01-09 įspėjimo atsakovui įteikimo įrodymų, negalima nustatyti, nuo kada skaičiuotinas 30 d. terminas skolai sumokėti. Tačiau ir taip yra akivaizdu, kad, ieškovui kreipiantis į teismą su 2007-02-07 pareiškimu, 30 dienų terminas nuo pranešimo išsiuntimo dienos bet kokiu atveju dar nebuvo suėjęs.

3Be to, ieškovas nepateikė įrodymų, patvirtinančių, kad jis įvykdė ĮBĮ 6 str. 5 d. numatytą įpareigojimą, t.y. įrodymų apie tai, kad atsakovui įteikti (o ne tik išsiųsti) ieškininio pareiškimo ir jo priedų nuorašai.

4Kadangi ieškovas nėra laikęsis ikiteisminės šio ginčo sprendimo tvarkos, jo ieškinys atsisakytinas priimti (CPK 137 str. 2 d. 3 p.)

5Teisėja, vadovaudamasi CPK 137str.,

Nutarė

6UAB ,,Medkirta“ ieškinį dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB ,,Verdeksus“ atsisakyti priimti.

7Dėl šios nutarties per 7 dienas nuo jos nuorašo gavimo dienos gali būti paduotas atskirasis skundas.

Proceso dalyviai