Byla 2-1118-124/2012
Dėl bylos nutraukimo pagal pareiškėjo RUAB „Žemda“ administratoriaus UAB „Restrus“ pareiškimą kreditoriui G. M. transporto paslaugų įmonei dėl kreditorinio reikalavimo ginčijimo

1Šiaulių apygardos teismo teisėja Laisvė Aleknavičienė, rašytinio proceso tvarka sprendė klausimą dėl bylos nutraukimo pagal pareiškėjo RUAB „Žemda“ administratoriaus UAB „Restrus“ pareiškimą kreditoriui G. M. transporto paslaugų įmonei dėl kreditorinio reikalavimo ginčijimo ir

Nustatė

2iki teismo posėdžio pareiškėjas pateikė prašymą dėl atsisakymo nuo pareiškimo, nurodydamas , kad klausimas dėl kreditorinio reikalavimo įtraukimo į UAB „Žemda“ kreditorių sąrašą buvo išspręstas taikiai, kreditoriui atsisakius ginčijamos dalies ir jam pateikus patikslintą reikalavimą. abipusių šalių susitarimu. Tuo atsisako nuo pareiškimo, prašo nutraukti pradėtą civilinę bylą. Nurodo, kad ieškovui yra žinomos atsisakymo pasekmės.

3Pareiškėjas turi teisę disponuoti savo teisėmis.Atsisakymas nuo pareiškimo neprieštarauja jo bei kreditoriaus interesams.Atsisakymas yra priimtinas, nes šalims sutarus dėl kreditorinio reikalavimo dalies ir ją perdavus tvirtinti restruktūrizavimo byloje, nebeliko ginčo dalyko. Pareiškėjui yra žinomos bylos nutraukimo pasekmės.

4Civilinė byla nutrauktina.

5Teismas, vadovaudamasis LR CPK 140 str.1 d, 290-291 str., 293 str. 4 p.

Nutarė

6Priimti pareiškėjo RUAB „Žemda“ administratoriaus UAB „Restrus“ atsisakymą nuo pareiškimo G. M. transporto paslaugų įmonei dėl kreditorinio reikalavimo ginčijimo .

7Civilinę bylą nutraukti.

8Nutartis gali būti skundžiama per 7 d. atskiruoju skundu Lietuvos Apeliaciniam teismui per nutartį priėmusį teismą.

Proceso dalyviai