Byla 2-572-805/2013
Dėl santuokos nutraukimo esant sutuoktinio kaltei ir kitų su tuo susijusių reikalavimų priėmimo klausimą, rašytinio proceso tvarka

1Prienų rajono apylinkės teismo teisėja Loreta Radzevičienė, spręsdama ieškovės R. K., atstovaujamos advokatės M. Š., ieškinio atsakovui J. K. dėl santuokos nutraukimo esant sutuoktinio kaltei ir kitų su tuo susijusių reikalavimų priėmimo klausimą, rašytinio proceso tvarka

Nustatė

2ieškovė R. K., atstovaujama advokatės M. Š., ieškinį atsakovui J. K. dėl santuokos nutraukimo esant sutuoktinio kaltei ir kitų su tuo susijusių reikalavimų pateikė teismui su trūkumais, todėl Prienų rajono apylinkės teismo 2013-04-01 nutartimi ieškovei buvo nustatytas septynių dienų terminas nuo šios nutarties kopijos įteikimo dienos pašalinti nutartyje nurodytus ieškinio trūkumus.

3Ieškovė nutartį dėl ieškinio trūkumų pašalinimo gavo 2013-04-08, tačiau per teismo nustatytą terminą, kuris pasibaigė 2013-04-15 įskaitytinai, nutartyje nurodytų ieškinio trūkumų nepašalino, todėl ieškinys laikytinas nepaduotu ir su priedais grąžintinas jį padavusiam asmeniui.

4Tai neužkerta kelio, ištaisius trūkumus, įstatymų nustatyta tvarka pateikti naują ieškinį.

5Teisėja, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos CPK 115 str. 3 d., 138 str., 290-291 str.,

Nutarė

6ieškovės R. K., atstovaujamos advokatės M. Š., ieškinį atsakovui J. K. dėl santuokos nutraukimo esant sutuoktinio kaltei ir kitų su tuo susijusių reikalavimų laikyti nepaduotu ir su priedais grąžinti jį padavusiam asmeniui.

7Nutartis per septynias dienas nuo jos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Kauno apygardos teismui per šį teismą.

Proceso dalyviai