Byla 2-7980-178/2011
Dėl darbo išmoku ir kitu išmoku, susijusiu su darbo teisiniais santykiais priteisimo

1Vilniaus apygardos teismo teisejas Alvydas Poškus,

2susipažines su Vilniaus apygardos teismo sustabdyta civiline byla Nr. 2-2332-450/2011,

3n u s t a t e :

4Vilniaus apygardos teisme buvo nagrinejama civiline byla pagal ieškovo K. V. ieškini atsakovui BUAB ,,Baltijos biodizelino centras“ del darbo išmoku ir kitu išmoku, susijusiu su darbo teisiniais santykiais priteisimo.

5Vilniaus apygardos teismo 2011 m. gruodžio 2 d. nutartimi mineta civiline byla sustabdyta paaiškejus aplinkybei, kad atsakovui, kuriam pareikšti turtinio pobudžio reikalavimai byloje, iškelta bankroto byla. Byla perduota bankroto byla nagrinejanciam Vilniaus apygardos teismui.

6Pagal LR CPK 163 straipsnio 5 dali, teismas privalo sustabdyti civiline byla, kai iki nutarties skirti nagrineti byla, kurioje atsakovui pareikšti turtinio pobudžio reikalavimai, teismo posedyje priemimo paaiškeja, kad jam iškelta bankroto byla.

7Sutinkamai su LR CPK 166 straipsnio 2 dalimi, kai nagrinejant byla, kurioje atsakovui pareikšti turtiniai reikalavimai, paaiškeja, kad jam iškelta bankroto ar restrukturizavimo byla, sustabdyta byla perduodama bankroto ar restrukturizavimo byla iškelusiam teismui, o šis ja atnaujina ir prideda prie bankroto ar restrukturizavimo bylos.

8Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 167 straipsnio 1, 2 dalimis, 290, 291 straipsniais,

Nutarė

9Civiline byla pagal ieškovo K. V. ieškini atsakovui bankrutuojanciai uždarajai akcinei bendrovei ,,Baltijos biodizelino centras“ del darbo užmokescio ir kitu išmoku susijusiu su darbo santykiais priteisimo atnaujinti ir prideti ja prie atsakovo bankroto bylos.

10Nutarties nuorašus žiniai išsiusti byloje ieškovui, atsakovo administratoriui.

11Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai