Byla eB2-308-230/2018
Dėl uždarosios akcinės bendrovės ,,Robertlanga“ pripažinimo pabaigusia veiklą ir jos išregistravimo

1Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Nijolia Indreikienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi civilinę bylą dėl uždarosios akcinės bendrovės ,,Robertlanga“ pripažinimo pabaigusia veiklą ir jos išregistravimo,

Nustatė

2bankrutavusios UAB ,,Robertlanga“ administratorius pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

3Prašymas tenkintinas.

4ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalis numato, kad po to, kai administratorius pateikia teismui likusio turto grąžinimo, nurašymo arba perdavimo aktus ir Aplinkos ministerijos regiono aplinkos apsaugos departamento pažymą, teismas, nagrinėjantis įmonės bankroto bylą, priima sprendimą dėl įmonės pabaigos.

5Kauno apygardos teismo 2016 m. balandžio 11 d. nutartimi UAB ,,Robertlanga“ iškelta bankroto byla. Teismo 2016 m. lapkričio 18 d. nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto.

6Bankroto administratorius pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl UAB ,,Robertlanga“ pabaigos ir likvidacinį balansą, iš kurių matyti, kad įmonė turto ir piniginių lėšų neturi, padengti kreditorių finansinius reikalavimus nėra galimybės, bankroto proceso metu pajamų nebuvo gauta, administravimo išlaidos buvo dengiamos iš asmeninių administratoriaus lėšų, liko nepatenkinti kreditoriniai reikalavimai bendrai 11 425 Eur sumai. Įmonė veiklos nevykdo, mokumas neatstatytas, visi privalomi bankroto procesiniai veiksmai atlikti. Iš pateiktos Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento pažymos matyti, kad likviduojama įmonė su departamentu yra atsiskaičiusi.

7Esant išdėstytoms aplinkybėms yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos (ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalis).

8Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalimi, civilinio proceso kodekso 270 straipsniu, teismas

Nutarė

9pripažinti bankrutavusią uždarąją akcinę bendrovę ,,Robertlanga“ (juridinio asmens kodas 302187530, buveinės adresas Vilties g. 22, Santakos k., Kalvarijos sav.) veiklą pabaigusia ir ją išregistruoti.

10Įpareigoti administratorių atlikti veiksmus, numatytus ĮBĮ 32 straipsnio 5 dalyje.

11Įpareigoti administratorių sprendimo nuorašą įteikti kreditoriams.

12Sprendimas per 30 dienų nuo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai