Byla 2-3728-399/2012
Dėl gyvenamosios patalpos nuomos sutarties nutraukimo ir iškeldinimo iš gyvenamosios patalpos, nesuteikiant kitos gyvenamosios patalpos

1Marijampolės rajono apylinkės teismo teisėja Janina Zaržeckienė rašytinio proceso tvarka spręsdama ieškovo Marijampolės savivaldybės ieškinio atsiėmimo klausimą,

Nustatė

2Ieškovas Marijampolės savivaldybė pateikė ieškinį atsakovui G. P., tretiesiems asmenims UAB „M b ū“, UAB „L“ filialui „M š“ dėl gyvenamosios patalpos nuomos sutarties nutraukimo ir iškeldinimo iš gyvenamosios patalpos, nesuteikiant kitos gyvenamosios patalpos.

32012-09-17 teisme gautas ieškovo Marijampolės savivaldybės prašymas dėl ieškinio atsiėmimo civilinėje byloje Nr.2-3728-399/2012.

4Prašymas tenkintinas.

5Ieškovas, esant atsakovo sutikimui, turi teisę atsiimti pateiktą ieškinį, jeigu jo kopija jau yra išsiųsta atsakovui (LR CPK 139 str.). Atsakovas sutinka, kad ieškovas atsiimtų ieškinį. Kiekvienas asmuo turi teisę kreiptis teisminės gynybos nustatyta tvarka pateikiant ieškinį ar pareiškimą (LR CPK 5 str.). Šalys ir kiti proceso dalyviai turi teisę laisvai disponuoti savo procesinėmis teisėmis (LR CPK 13 str.).

6Nustačius, kad ieškinio atsiėmimas yra galimas, sutinkant atsakovui, nenustačius, kad ieškinio atsiėmimas prieštarauja šalių interesams, ieškovo prašymas tenkintinas, laikytina, kad ieškovas ieškinį atsiėmė. Ieškovui atsiėmus ieškinį, jis paliktinas nenagrinėtu (LR CPK 139 str. 2 d., 296 str. 1d. 10 p.).

7Vadovaudamasis LR CPK 139 str., 296 str. 1d. 10 p., teismas

Nutarė

8Ieškovo prašymą tenkinti.

9Ieškovo Marijampolės savivaldybės ieškinį atsakovui G. P., tretiesiems asmenims UAB „M b ū“, UAB „L“ filialui „M š“ dėl gyvenamosios patalpos nuomos sutarties nutraukimo ir iškeldinimo iš gyvenamosios patalpos, nesuteikiant kitos gyvenamosios patalpos laikyti atsiimtu ir palikti nenagrinėtu.

10Nutarties patvirtintas kopijas išsiųsti byloje dalyvaujantiems asmenims.

11Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai