Byla N2-14382-769/2012
Dėl santuokos nutraukimo dėl sutuoktinio kaltės, nepilnamečio vaiko gyvenamosios vietos nustatymo ir išlaikymo priteisimo, santuokoje įgyto turto padalinimo, neturtinės žalos priteisimo, įpareigojimo gyventi skyrium, priėmimo klausimą

1Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Rasa Augustė, rašytinio proceso tvarka spręsdama ieškovės R. G. ieškinio atsakovui I. G. (I. G.) dėl santuokos nutraukimo dėl sutuoktinio kaltės, nepilnamečio vaiko gyvenamosios vietos nustatymo ir išlaikymo priteisimo, santuokoje įgyto turto padalinimo, neturtinės žalos priteisimo, įpareigojimo gyventi skyrium, priėmimo klausimą,

Nustatė

2ieškovė kreipėsi į teismą su ieškiniu, prašydama nutraukti tarp jos ir atsakovo sudarytą santuoką dėl sutuoktinio kaltės, nepilnamečio vaiko gyvenamosios vietos nustatymo ir išlaikymo priteisimo, santuokoje įgyto turto padalinimo, neturtinės žalos priteisimo, įpareigojimo gyventi skyrium.

32012 m. spalio 16 d. teismo nutartimi ieškovei nustatytas dešimties dienų terminas nuo nutarties kopijos įteikimo dienos nutartyje nurodytiems ieškinio trūkumams šalinti, t.y. patikslinti ieškinio reikalavimų dydį, ieškinio sumą, mokėtino žyminio mokesčio dydį byloje; nurodyti faktiškai nepilnamečio vaiko poreikių tenkinimui išleidžiamą sumą bei pateikti įrodymus, patvirtinančius pastarųjų išmokų dydžio poreikį; nurodyti, kokias išlaidas vaiko išlaikymui po santuokos nutraukimo skirs pati ieškovė; patikslinti, ar prašoma atleidimo nuo žyminio mokesčio dalies sumokėjimo, ar atidėjimo bei pateikti duomenis, pagrindžiančius sunkią ieškovės turtinę padėtį ir kt.

4Ieškovei nutarties dėl ieškinio trūkumų šalinimo kopija įteikta 2012-10-16, tačiau nutartyje nurodytu terminu (per dešimt dienų nuo nutarties kopijos įteikimo dienos), ieškovė neištaisė nutartyje nurodytų ieškinio trūkumų.

5Ieškovei buvo išaiškinta, kad neištaisius nutartyje nurodytų trūkumų, ieškinys bus laikomas nepaduotu ir teisėjos nutartimi grąžintas ieškovei, todėl, atsižvelgiant į nurodytas aplinkybes, ieškinys laikytinas nepaduotu ir grąžintinas ieškovei (Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115 straipsnio 3 dalis). Ši nutartis neužkerta kelio iš naujo kreiptis į teismą su ieškiniu.

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 290, 291 straipsniais, teismas

Nutarė

7ieškovės R. G. ieškinį atsakovui I. G. (I. G.) laikyti nepaduotu ir kartu su priedais grąžinti jį padavusiam asmeniui.

8Nutartis per septynias dienas nuo nutarties kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui, atskirąjį skundą paduodant Klaipėdos miesto apylinkės teismui.

Proceso dalyviai