Byla B2-1246-777/2014
Dėl bankroto bylos iškėlimo

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Jolanta Gailevičienė, rašytinio proceso tvarka civilinėje byloje pagal ieškovės UAB „Bružtė“ pareiškimą atsakovei UAB „Baltic forwarding and shipping“ dėl bankroto bylos iškėlimo,

2gavusi ieškovės prašymą dėl ieškinio atsiėmimo ir atsakovė sutikimą dėl ieškinio atsiėmimo

Nustatė

3ieškovė 2014-04-28 kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovei.

42014-04-28 nutartimi pareiškimas priimtas, nustatytas terminas atsiliepimams pateikti, atlikti kiti pasirengimo bylos nagrinėjimui veiksmai. Atsakovei procesiniai dokumentai įteikti 2014-05-06.

52014-05-07 teisme gautas ieškovės prašymas dėl ieškinio atsiėmimo. Ieškovė nurodė, kad atsakovė su ieškovė visiškai atsiskaitė. Prie prašymo ieškovė pridėjo atsakovės sutikimą dėl ieškinio atsiėmimo.

6Prašymas tenkintinas.

7LR CPK 139 str. 1 d. nustatyta, kad ieškovas tol, kol teismas neišsiuntė ieškinio kopijos atsakovui, turi teisę atsiimti pareikštą ieškinį. Vėliau ieškinį atsiimti galima tik turint atsakovo sutikimą ir ne vėliau kaip iki pirmosios instancijos teismo sprendimo priėmimo.

8Esant anksčiau nurodytoms faktinėms aplinkybėms ir teisiniam reglamentavimui, atsakovės sutikimui, ieškovės prašymas tenkintinas, leistina ieškovei atsiimti pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo. Ieškovės pareiškimas dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovei paliktinas nenagrinėtas (LR CPK 139 str. 2 d.).

9Vadovaudamasis išdėstytu ir LR CPK 290–291 str., teismas

Nutarė

10prašymą tenkinti.

11Leisti ieškovei UAB „Bružtė“ atsiimti pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovei UAB „Baltic forwarding and shipping“.

12Ieškovės UAB „Bružtė“ pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovei UAB „Baltic forwarding and shipping“ palikti nenagrinėtą.

13Nutarties kopijas išsiųsti šalims, Juridinių asmenų registrui ir Įmonių bankroto valdymo departamentui prie LR ūkio ministerijos.

14Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai