Byla B2-229-230/2017
Dėl uždarosios akcinės bendrovės ,,Sanpola ir partneriai“ pripažinimo pabaigusia veiklą ir jos išregistravimo

1Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Nijolia Indreikienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi civilinę bylą dėl uždarosios akcinės bendrovės ,,Sanpola ir partneriai“ pripažinimo pabaigusia veiklą ir jos išregistravimo,

Nustatė

2bankrutavusios UAB ,,Sanpola ir partneriai“ administratoriaus įgaliotas asmuo pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

3Prašymas tenkintinas.

4ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalis numato, kad po to, kai administratorius pateikia teismui likusio turto grąžinimo, nurašymo arba perdavimo aktus ir Aplinkos ministerijos regiono aplinkos apsaugos departamento pažymą, teismas, nagrinėjantis įmonės bankroto bylą, priima sprendimą dėl įmonės pabaigos.

5Kauno apygardos teismo 2014 m. liepos 14 d. nutartimi UAB ,,Sanpola ir partneriai“ iškelta bankroto byla. Lietuvos apeliacinis teismas 2014 m. spalio 2 d. nutartimi Kauno apygardos teismo 2014 m. liepos 14 d. nutartį paliko nepakeistą. Teismo 2015 m. kovo 26 d. nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto.

6Bankroto administratoriaus įgaliotas asmuo pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl UAB ,,Sanpola ir partneriai“ pabaigos ir likvidacinį balansą, iš kurių matyti, kad įmonė turto ir piniginių lėšų neturi, padengti kreditorių finansinius reikalavimus nėra galimybės, bankroto proceso metu buvo gauta 26 096,72 Eur pajamų (pardavus visą įmonės turtą, automobilius ir išieškojus skolas iš debitorių), bankroto proceso metu patirta 28 000 Eur administravimo išlaidų (administratoriaus atlyginimas ir kitos administravimo išlaidos), liko nepatenkinti kreditoriniai reikalavimai bendrai 235 654 Eur sumai. Įmonė veiklos nevykdo, mokumas neatstatytas, visi privalomi bankroto procesiniai veiksmai atlikti. Iš pateiktos Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento pažymos matyti, kad likviduojama įmonė su departamentu yra atsiskaičiusi.

7Esant išdėstytoms aplinkybėms yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos (ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalis).

8Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalimi, civilinio proceso kodekso 270 straipsniu, teismas

Nutarė

9pripažinti bankrutavusią uždarąją akcinę bendrovę ,,Sanpola ir partneriai“ (juridinio asmens kodas 134244215, buveinės adresas Kauno m. sav. Kauno m. Savanorių pr. 33A) veiklą pabaigusia ir ją išregistruoti.

10Įpareigoti administratorių atlikti veiksmus, numatytus ĮBĮ 32 straipsnio 5 dalyje.

11Įpareigoti administratorių sprendimo nuorašą įteikti kreditoriams.

12Sprendimas per 30 dienų nuo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai
Ryšiai