Byla Iv-683-353/2011
Dėl vietinės rinkliavos priteisimo

1Kauno apygardos administracinio teismo teisėjas Kęstutis Gudynas, sekretoriaujant Sonatai Rimkutei, rašytinio proceso tvarka nagrinėjant administracinę bylą pagal pareiškėjo UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro skundą prašymą dėl vietinės rinkliavos priteisimo,

Nustatė

2pareiškėjas prašė priteisti iš atsakovo VŠĮ Alytaus apskrities S. K. ligoninės 856,97 Lt. nesumokėtos vietinės rinkliavos už šiukšlių išvežimą bei priteisti 6 procentų dydžio metines palūkanas bei 100 Lt. bylinėjimosi išlaidų.

3Pareiškėjas teismui pateikė raštišką prašymą šią administracinę bylą nutraukti, kadangi atsisakė skundo, bylos nutraukimo pasekmės žinomos bei prašė grąžinti žyminį mokestį.

4ABTĮ 101 str. 3 p. numato kaip vieną iš bylos nutraukimo pagrindų atsisakymą skundo. Atsisakymas skundo įstatymams ir viešajam interesui neprieštarauja, šalių ir kitų asmenų procesinių teisių ir įstatymu saugomų interesų nepažeidžia, todėl atsisakymas priimtinas ir byla nutrauktina.

5Bylą nutraukus, vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama ( ABTĮ 102 str.3d.).

6ABTĮ 42 str. numatyti žyminio mokesčio grąžinimo atvejai. Atsisakymas skundo ir dėl to bylos nutraukimas ( ABTĮ 101 str.3p.) nėra nurodyti kaip pagrindas, suteikiantis galimybę grąžinti žyminį mokestį, todėl šis reikalavimas netenkintinas.

7Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Administracinių bylų teisenos įstatymo 101 straipsnio 3 punktu, teismas

Nutarė

8priimti pareiškėjo UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro atsisakymą skundo ir administracinę bylą Nr.I-683-353/2011 nutraukti.

9Reikalavimą grąžinti žyminį mokestį netenkinti.

10Nutartis atskiruoju skundu per 7 dienas gali būti apskųsta Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui per Kauno apygardos administracinį teismą.

Proceso dalyviai