Byla 2-1051-173/2012
Dėl juridinio asmens valdymo organo nario deliktinės atsakomybės taikymo ir žalos atlyginimo, tretieji asmenys UAB „Irec LT“, A. V., bankrutuojanti UAB „TellSEll

1Kauno apygardos teismo teisėjas Leonas Jachimavičius, sekretoriaujant Rasai Juronienei, viešame teismo posėdyje išnagrinėjęs civilinę bylą pagal ieškovo bankrutuojančios UAB „Lodina“ ieškinį atsakovui J. T. dėl juridinio asmens valdymo organo nario deliktinės atsakomybės taikymo ir žalos atlyginimo, tretieji asmenys UAB „Irec LT“, A. V., bankrutuojanti UAB „TellSEll,

Nustatė

2ieškovas bankrutuojanti UAB „Lodina“ prašė priteisti iš buvusio įmonės direktoriaus ir akcininko J. T. 50 730 Lt. Iš šalių gauta taikos sutartis, kurią prašoma patvirtinti ir bylą nutraukti.

3Prašymas tenkintinas. Lietuvos Respublikos CPK 140 str. 3 d. numato, kad šalys bet kurioje civilinio proceso stadijoje gali baigti bylą taikos sutartimi.

4Šalių sudarytoji taikos sutartis imperatyvioms įstatymų normoms neprieštarauja, šalių ir kitų asmenų interesų nepažeidžia (CPK 42 str.). Šalims civilinis bylos nutraukimo pasekmės žinomos (CPK 294 str. 2 d.). Remiantis tuo, taikos sutartis tvirtintina, civilinė byla nutrauktina ( CPK 293 str. 1 d. 5 p.).

5Teismas, vadovaudamasis CPK 42, 87, 140 straipsniais, 293 straipsnio 5 punktu, 294, 295 straipsniais,

Nutarė

6Prašymą tenkinti.

7Patvirtinti ieškovo bankrutuojančios UAB „Lodina“, įmonės kodas 301834566, ir atsakovo J. T., asmens kodas 36607200265, taikos sutartį, sudarytą tokiomis sąlygomis:

81.A. J. T. apmoka bankrutuojančiai UAB „Lodina“ 20 ( dvidešimt) procentų pareikšto ieškinio sumos, kas sudaro 10 146 (dešimt tūkstančių vieną šimtą keturiasdešimt šešis litus). Mokėjimas atliekamas nedelsiant po nutarties dėl taikos sutarties patvirtinimo įsiteisėjimo dienos.Likusioje dalyje ieškovas bankrutuojanti UAB „Lodina“ atsisako savo reikalavimų ieškovo J. T. atžvilgiu ir įsipareigoja ateityje nereikšti atsakovui tokių reikalavimų.

92.Šalys pareiškia, kad yra susipažinusios su Lietuvos Respublikos CPK 42 straipsnio 1 dalimi, 140 straipsnio 3 dalimi bei 294 straipsnio 2 dalimi ir supranta, kad teismui patvirtinus taikos sutartį, ji šalims turės galutinio tesimo sprendimo galią, bus priverstinai vykdomas dokumentas ir nė viena iš šalių nebus leidžiama vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių, to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu.

103. Pašto išlaidos, susijusios su procesinių dokumentų įteikimu, įsipareigoja apmokėti atsakovas J. T..

114. Šalys pareiškia, jog kitų savo patirtų bylinėjimosi išlaidų atlyginti viena iš kitos nereikalauja ir viena kitai pretenzijų dėl jų neturi ir ateityje nereikš.

12Civilinę bylą nutraukti.

13Išieškoti iš atsakovo J. T. valstybei (biudžeto pajamų surenkamąją sąskaitą Nr. ( - ), įmokos kodas-5660) 40, 86 Lt išlaidų, susijusių su procesinių dokumentų įteikimu.

14Nutartis per septynias dienas nuo šios nutarties įteikimo dienos gali būti atskiruoju skundu skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai