Byla 2-19424-773/2013
Dėl baudos UAB „AKRAS LT“, UAB „Kraustykis lengvai“ ir IĮ „FAS CENTRAS“ vadovui V. K. skyrimo civilinėje byloje pagal pareiškėjos antstolės G. A. prašymą dėl baudos UAB „AKRAS LT“, UAB „Kraustykis lengvai“ ir IĮ „FAS CENTRAS“ vadovui V. K. skyrimo, suinteresuoti asmenys – UAB „AKRAS LT“, UAB „Kraustykis lengvai“ , IĮ „FAS CENTRAS“, V. K., Kauno apskr. VMI

1Kauno apylinkės teismo teisėjas Mindaugas Šimonis, rašytinio proceso tvarka spręsdamas pareiškėjos antstolės G. A. atsisakymą nuo prašymo dėl baudos UAB „AKRAS LT“, UAB „Kraustykis lengvai“ ir IĮ „FAS CENTRAS“ vadovui V. K. skyrimo civilinėje byloje pagal pareiškėjos antstolės G. A. prašymą dėl baudos UAB „AKRAS LT“, UAB „Kraustykis lengvai“ ir IĮ „FAS CENTRAS“ vadovui V. K. skyrimo, suinteresuoti asmenys – UAB „AKRAS LT“, UAB „Kraustykis lengvai“ , IĮ „FAS CENTRAS“, V. K., Kauno apskr. VMI,

Nustatė

2Antstolė G. A. kreipėsi į teismą su prašymu dėl baudos UAB „AKRAS LT“, UAB „Kraustykis lengvai“ ir IĮ „FAS CENTRAS“ vadovui V. K. skyrimo, suinteresuoti asmenys – UAB „AKRAS LT“, UAB „Kraustykis lengvai“ , IĮ „FAS CENTRAS“, V. K., Kauno apskr. VMI (b.l. 3-4).

3Kauno apylinkės teisme 2013 m. spalio 1 d. gautas pareiškėjos antstolės G. A. prašymas dėl atsisakymo nuo prašymo dėl baudos UAB „AKRAS LT“, UAB „Kraustykis lengvai“ ir IĮ „FAS CENTRAS“ vadovui V. K. skyrimo, kadangi skolininkas 2013 m. rugsėjo 27 d. pervedė į antstolės depozitinę sąskaitą iš darbo užmokesčio išskaičiuotą sumą. Pateiktame prašyme pažymėta ir tai, kad prašymo atsisakymo ir bylos nutraukimo pasekmės pareiškėjai yra žinomos (b.l. 13).

4Prašymas tenkintinas.

5CPK 140 straipsnio 1 dalyje nustatyta, kad bet kurioje proceso stadijoje ieškovas, kreipęsis į teismą, turi teisę raštu ar žodžiu pareikšti teismui, kad jis atsisako ieškinio. Teismas priima nutartį priimti ieškinio atsisakymą ir nutraukia bylą. Ieškinio atsisakymo rašytiniame pareiškime turi būti nurodyta, kad asmeniui yra žinomos ieškinio atsisakymo pasekmės. Atsižvelgiant į šias procesinės teisės normas ir į tai, kad pareiškėja antstolė G. A. pateikė tinkamo turinio prašymą dėl atsisakymo nuo prašymo dėl baudos UAB „AKRAS LT“, UAB „Kraustykis lengvai“ ir IĮ „FAS CENTRAS“ vadovui V. K. skyrimo, teismas sprendžia pareiškėjos prašymą dėl atsisakymo nuo prašymo priimti ir civilinę bylą nutraukti (CPK 293 straipsnio 4 punktas).

6Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 3 straipsnio 1, 6 dalimis, 140 straipsnio 1 dalimi, 293 straipsnio 4 punktu, 294, 295 straipsniais,

Nutarė

7Priimti pareiškėjos antstolės G. A. prašymą dėl atsisakymo nuo pareiškimo civilinėje byloje pagal pareiškėjos antstolės G. A. prašymą dėl baudos UAB „AKRAS LT“, UAB „Kraustykis lengvai“ ir IĮ „FAS CENTRAS“ vadovui V. K. skyrimo, suinteresuoti asmenys – UAB „AKRAS LT“, UAB „Kraustykis lengvai“ , IĮ „FAS CENTRAS“, V. K., Kauno apskr. VMI, civilinės bylos Nr. 2-19424-773/2013.

8Civilinę bylą pagal pareiškėjos antstolės G. A. prašymą

dėl baudos UAB „AKRAS LT“, UAB „Kraustykis lengvai“ ir IĮ „FAS CENTRAS“ vadovui V. K. skyrimo, suinteresuoti asmenys – UAB „AKRAS LT“, UAB „Kraustykis lengvai“ , IĮ „FAS CENTRAS“, V. K., Kauno apskr. VMI, bylos Nr. 2-19424-773/2013, nutraukti.

10Nutartis per 7 dienas gali būti skundžiama atskiruoju skundu Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės teismą.

Proceso dalyviai