Byla B2-126-538/2015
Dėl įmonės veiklos pabaigos UAB „HMK prekyba“ bankroto byloje

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Almantas Padvelskis, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs likviduojamos UAB „HMK prekyba“ administratorės UAB „Mandarlita“ įgalioto asmens Artūro Leleivos prašymą priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos UAB „HMK prekyba“ bankroto byloje,

Nustatė

2LUAB „HMK prekyba“ administratorės UAB “Mandarlita“ įgaliotas asmuo prašo priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos. Nurodė, kad 2014-11-25 įvyko kreditorių susirinkimas, kuriame buvo sprendžiamas klausimas dėl UAB „HMK prekyba“ įmonės pabaigos ir kreditorių dauguma nusprendė kreiptis į teismą dėl įmonės pabaigos.

3Prašymas tenkintinas.

4Byloje nustatyta, kad Klaipėdos apygardos teismo 2011-11-11 nutartimi UAB „HMK prekyba“ iškelta bankroto byla, jos administratore paskirta UAB „Mandarlita“, 2012-03-28 teismo nutartimi BUAB „HMK prekyba“ pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto. Iš pateikto 2014-11-25 LUAB „HMK prekyba“ kreditorių susirinkimo protokolo matyti, kad kreditoriai nutarė kreiptis į teismą dėl LUAB „HMK prekyba“ pabaigos.

5Administratorės įgaliotas asmuo pateikė teismui Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos miesto agentūros pažymą, iš kurios matyti, kad įmonė už aplinkos teršimą atliekomis nebuvo bausta. Atsižvelgiant į tai, yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos (Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalis).

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 270 straipsniu, teismas

Nutarė

7pripažinti, kad LUAB „HMK prekyba“, įmonės kodas ( - ), adresas ( - ), veikla pasibaigė.

8Sprendimas per 30 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai