Byla A2.2.-8699-288/2016
Dėl padaryto pažeidimo pripažino, nuoširdžiai gailisi. Nurodė, kad kavinėje valgė su draugu, kuris teigė, kad turi pinigų ir sąskaitą apmokės, bet jį palikęs vieną pabėgo
1Kauno apylinkės teismo teisėja Liuba Kymantienė,
2sekretoriaujant Editai Ugianskienei dalyvaujant administracinėn atsakomybėn traukiamam M. M.,
3viešame teismo posėdyje žodinio proceso tvarka išnagrinėjo administracinio teisės pažeidimo bylą, kurioje M. M.,gim. ( - ), asmens kodas ( - ) Lietuvos Respublikos pilietis, išsilavinimas 10 klasių , mokosi ( - ) 11 klasėje, gyvenantis ( - ), deklaruota gyvenamoji vieta ten pat, traukiamas administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso...
Norėdami peržiūrėti visą dokumento tekstą, Prisijunkite arba Užsiregistruokite.