Byla B2-1969-260/2012
Dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovei uždarajai akcinei bendrovei „Aramiso skrynia“

1Kauno apygardos teismo teisėjas Raimondas Buzelis, rašytinio proceso tvarka nagrinėdamas ieškovės uždarosios akcinės bendrovės „Noble Group“ pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovei uždarajai akcinei bendrovei „Aramiso skrynia“,

Nustatė

2ieškovė UAB „Noble Group“ pareiškėjas UAB „Vamėsa“ 2012 05 07 kreipėsi į Kauno apygardos teismą dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovei uždarajai akcinei bendrovei „Aramiso skrynia“. Ieškinyje nurodė, kad atsakovė neatsiskaitė su UAB „Mineraliniai vandenys“ už prekes, liko jai skolinga 150,53 Lt. Ieškovė iš UAB „Mineralinai vandenys“ pagal reikalavimo perleidimo sutartį perėmė reikalavimo teises į šią skolą. Atsakovė įspėta apie pareigą atsiskaityti ir kad, to nepadarius, ieškovė kreipsis dėl bankroto bylos iškėlimo, vengia atsiskaityti, dėl ko, ieškovės nuomone, yra nemoki.

32012 05 23 ieškovė pateikė prašymą nutraukti bylą, nurodydama, kad atsakovė su kreditoriumi UAB „Mineraliniai vandenys“ atsiskaitė, todėl ieškovė pretenzijų atsakovei neturi. Prie prašymo ieškovė pridėjo atsakovės skolos mokėjimus kreditoriui UAB „Mineraliniai vandenys“ patvirtinančius įrodymus.

4Kadangi atsakovė, kaip matyti iš ieškovės prašymo ir jo priedų 150,53 Lt skolą pradiniam kreditoriui sumokėjo iki teismo nutarties iškelti bankroto bylą atsakovei UAB „Aramiso skrynia“ priėmimo, atsisakytina atsakovui kelti bankroto bylą pagal UAB „Noble Group“ ieškinį (Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 10 straipsnio 3 dalies 1 punktas).

5Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Įmonių bankroto įstatymo 10 straipsnio 3 dalies 1 punktu, 13 dalimi, Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 290 straipsniu, 335 straipsniu, teismas

Nutarė

6Atsisakyti iškelti bankroto bylą uždarajai akcinei bendrovei „Aramiso skrynia“.

7Nutarties kopijas išsiųsti ieškovei (siųsti ieškinyje nurodytu adresu Naujoji Uosto g. 8, Klaipėda) ir atsakovei UAB „Aramiso skrynia“ (siųsti atsakovės adresu Vilniaus g. 22, Kaunas).

8Nutartis įsiteisėja per 10 dienų nuo jos priėmimo, jei ji nebuvo apskųsta.

Proceso dalyviai