Byla B2-1474-603/2015
Dėl įmonės pabaigos

1Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Loreta Bujokaitė, sekretoriaujant Almai Jokužytei, viešame teismo posėdyje žodinio proceso tvarka išnagrinėjo BUAB „AVSC Group“ administratoriaus prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos,

Nustatė

2Vilniaus apygardos teismo 2010-07-14 nutartimi UAB ,,AVSC Group“ iškelta bankroto byla, administratoriumi paskirtas UAB „Bankroto administravimas“. Vilniaus apygardos teismas yra pripažinęs BUAB ,,AVSC Group“ bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto.

3BUAB ,,AVSC Group“ administratoriaus įgaliotas asmuo pateikė prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

4Prašymas tenkintinas.

5Kaip matyti iš bankrutavusios įmonės 2015-02-09 kreditorių susirinkimo protokolo, kreditorių susirinkimas įpareigojo įmonės bankroto administratorių kreiptis į Vilniaus apygardos teismą dėl bankrutavusios įmonės pabaigos. Byloje yra pateikta 2011-10-26 Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento pažyma, iš kurios matyti, kad įmonė neturi sukauptų atliekų, nėra užteršusi dirvožemio ar grunto (b. l. 107, 2 t.). Į bylą pateikti rašytiniai įrodymai patvirtina, kad įmonė turto neturi (b. l. 106, 2 t.). Taip pat patvirtina, jog administratorius atliko visus Įmonių bankroto įstatymo 31 straipsnyje numatytus būtinus veiksmus likviduoti bankrutavusiai įmonei.

6Kadangi visos BUAB ,,AVSC Group“ bankroto procedūros yra atliktos, spręstina, kad yra pagrindas BUAB ,,AVSC Group“ pripažinti pasibaigusia likvidavimu dėl bankroto ir išregistruoti ją iš juridinių asmenų registro. Esant nurodytoms aplinkybėms, vadovaujantis Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalimi, priimtinas sprendimas dėl BUAB ,,AVSC Group“ pabaigos.

7Teismas, vadovaudamasis Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d. ir LR CPK 259 str., 263-270,

Nutarė

8BUAB ,,AVSC Group“ administratoriaus prašymą tenkinti.

9BUAB ,,AVSC Group“ (įmonės kodas 300134301) pripažinti pasibaigusia likvidavimu dėl bankroto ir išregistruoti ją iš juridinių asmenų registro.

10Pavesti BUAB ,,AVSC Group“ administratoriui atlikti veiksmus, numatytus Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 5 dalyje.

11Sprendimas gali būti skundžiamas per 30 dienų Lietuvos apeliaciniam teismui per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai