Byla 2-3310-560/2010

1Vilniaus apygardos teismo teisėjas Dainius Rinkevičius, sekretoriaujant R. Miltinytei, dalyvaujant atsakovo UAB „Silberauto“ atstovams D. S., adv. G. Lastauskienei, viešame teismo posėdyje žodinio proceso tvarka nagrinėjant pareiškėjo „Swedbank lizingas“, UAB prašymą dėl proceso atnaujinimo civilinėje byloje pagal ieškovo UAB „Aldengas“ ieškinį atsakovui UAB „Silberauto“ dėl piniginių reikalavimų,

Nustatė

2Vilniaus apygardos teisme buvo išnagrinėta civilinė byla, kurioje 2009-10-08 nutartimi tarp ieškovo UAB „Aldengas“ ir atsakovo UAB „Silberauto“ buvo patvirtinta taikos sutartis, o civilinė byla nutraukta.

3Pareiškėjas „Swedbank lizingas“, UAB pateikė teismui prašymą atnaujinti procesą šioje civilinėje byloje, kadangi teismo nutartis, kuria buvo patvirtinta taikos sutartis, turi tiesioginę įtaką pareiškėjo teisėms ir pareigoms (CPK 366 str. 1d. 7p.).

4Į Vilniaus apygardos teisme 2010-06-14 vykusį teismo posėdį pareiškėjo atstovas neatvyko. Apie posėdžio vietą ir laiką jam buvo pranešta tinkamai. Pareiškėjo atstovas iki teismo posėdžio pradžios nepateikė dokumentų, pateisinančių jo neatvykimą, teismo posėdžio atidėti neprašė. Kadangi nėra prašoma prašymo dėl proceso atnaujinimo nagrinėti iš esmės, pareiškėjo „Swedbank lizingas“, UAB prašymas paliktinas nenagrinėtu (CPK 246 str. 1d.).

5Prašymą palikus nenagrinėtą iš pareiškėjo valstybės naudai išieškotinos išlaidos, susijusios su procesinių dokumentų įteikimu ( CPK 88 str. 1d. 3p., 92 str.).

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 290-291 str., 296 str. 1d. 5p., teismas

Nutarė

7Pareiškėjo „Swedbank lizingas“, UAB prašymą dėl proceso atnaujinimo civilinėje byloje pagal ieškovo UAB „Aldengas“ ieškinį atsakovui UAB „Silberauto“ dėl piniginių reikalavimų palikti nenagrinėtu.

8Išieškoti iš pareiškėjo „Swedbank lizingas“, UAB į valstybės biudžetą 27,90 Lt išlaidų, susijusių su procesinių dokumentų įteikimu.

9Nutartis per septynias dienas gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai
Ryšiai