Byla B2-454-661/2016
Dėl įmonės pabaigos civilinėje byloje pagal ieškovo VšĮ „Verslo energija“ pareiškimą dėl bankroto bylos atsakovui BUAB „I.C.E. Group“ iškėlimo

1Vilniaus apygardos teismo teisėjas Alvydas Barkauskas, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs BUAB „I.C.E. Group“ administratoriaus įgalioto asmens Ž. V. prašymą dėl įmonės pabaigos civilinėje byloje pagal ieškovo VšĮ „Verslo energija“ pareiškimą dėl bankroto bylos atsakovui BUAB „I.C.E. Group“ iškėlimo,

Nustatė

2Teisme gautas administratoriaus prašymas dėl bankrutavusios BUAB „I.C.E. Group“ pabaigos. Bankroto administratorius teismui pateikė Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Vilniaus regiono Aplinkos apsaugos departamento Vilniaus miesto agentūros 2015-03-02 pažymą Nr. VR-14.6-290 ir duomenis apie BUAB „I.C.E. Group“ likutinį balansą, taip pat pateikė įrodymus apie tai, kad kreditoriams buvo tinkamai pranešta apie teismo posėdį dėl įmonės pabaigos.

3Prašymas tenkintinas.

4Vilniaus apygardos teismo 2012 m. lapkričio 19 d. nutartimi UAB „I.C.E. Group“ buvo iškelta bankroto byla, įmonės administratoriumi paskirta UAB „Mokumo valdymo sprendimai“.

52015-01-14 teisme patvirtinti patikslinti BUAB „I.C.E. Group“ kreditoriniai reikalavimai.

6Pagal Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d. po to, kai administratorius pateikia teismui likusio turto grąžinimo, nurašymo arba perdavimo aktus ir Aplinkos ministerijos regiono aplinkos apsaugos departamento pažymą, teismas, nagrinėjantis įmonės bankroto bylą, priima sprendimą dėl įmonės pabaigos.

7BUAB „I.C.E. Group“ administratorius apie teismo posėdį dėl įmonės pabaigos kreditoriams pranešė tinkamai. Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Vilniaus regiono Aplinkos apsaugos departamento Vilniaus miesto agentūros 2015-03-02 pažyma Nr. VR-14.6-290 patvirtina, kad agentūra neturi pretenzijų BUAB „I.C.E. Group“. Administratorius nurodė, kad įmonė turto neturi.

8Teismas atsižvelgdamas į tai, kad įmonė turto neturi, kad bankroto administratorius pateikė Aplinkos ministerijos regiono aplinkos apsaugos departamento pažymą, daro išvadą, jog bankrutavusi BUAB „I.C.E. Group“ savo veiklą baigė. Todėl yra įstatyminės prielaidos teismo sprendimu pripažinti jos pabaigą (Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d.).

9Vadovaudamasis CPK 259 str., 263 str. – 270 str., teismas

Nutarė

10Bankrutavusią BUAB „I.C.E. Group“ (įmonės kodas 125668624, registracijos adresas Juodasis kel. 47C, Vilnius) pripažinti pasibaigusia likvidavimu dėl bankroto ir išregistruoti ją iš juridinių asmenų registro.

11Pavesti bankrutavusios BUAB „I.C.E. Group“ administratoriaus UAB „Mokumo valdymo sprendimai“ įgaliotam asmeniui Ž. V. atlikti veiksmus, numatytus Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 5 d.

12Bankroto administratoriaus UAB „Mokumo valdymo sprendimai“ įgaliotą asmenį Ž. V. įpareigoti informuoti kreditorius apie priimtą sprendimą dėl bankrutavusios BUAB „I.C.E. Group“ pabaigos.

13Sprendimas per 30 dienų nuo priėmimo dienos gali būti apskųstas apeliaciniu skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai