Byla 2-930-586/2009
Dėl permokos priteisimo, n u s t a t e:

1Klaipedos rajono apylinkes teismo teisejas V.Vainius, rašytinio proceso tvarka išnagrinejes civiline byla pagal ieškovo Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Šilutes skyriaus ieškini atsakovui R. R. del permokos priteisimo, n u s t a t e:

22009-04-03 Klaipedos rajono apylinkes teisme pagal ieškovo ieškini atsakovui iškelta civiline byla. Ieškovas teismui pateiktu ieškiniu praše iš atsakovo priteisti 251,71 Lt permoka.

3Atsakovui procesiniai dokumentai iteikti 2009-04-08.

42009-04-21 teisme gautas ieškovo raštas, kuriame nurodyta, kad ieškinio atsisako, nes atsakovas gražino pensijos permoka. Taip pat nurode, kad ieškinio atsisakymo pasekmes ieškovui yra žinomos.

5Prašymas tenkintinas.

6Lietuvos Respublikos CPK 140 str. 1d. numato, kad bet kurioje proceso stadijoje ieškovas, kreipesis i teisma, turi teise raštu ar žodžiu pareikšti teismui, kad jis atsisako ieškinio.

7Iš ieškovo pateikto rašto nustatyta, kad atsakovas po civilines bylos iškelimo teisme dienos ieškovui gražino pensijos permoka, tai yra ieškiniu prašoma priteisti suma, todel ieškovas atsisako nuo ieškinio. Ieškovo atsisakymas nuo ieškinio priimamas, nes neprieštarauja imperatyvioms istatymu nuostatoms ar viešajam interesui (Lietuvos Respublikos CPK 42 str. 2 d., 140 str. 1 d.). Kadangi ieškovas atsisake nuo ieškinio ir atsisakyma teismas prieme, yra pagrindas civiline byla nutraukti (Lietuvos Respublikos CPK 293 str. 1 d. 4 p.).

8Ieškovui procesines ieškinio atsisakymo pasekmes, kad vel kreiptis i teisma del ginco tarp tu paciu šaliu, del to paties dalyko ir tuo paciu pagrindu, neleidžiama, yra žinomos (Lietuvos Respublikos CPK 294 str. 2 d.).

9Atsižvelgiant i tai, kad atsakovas tik po bylos iškelimo teisme dienos atsiskaite su ieškovu, iš atsakovo priteistinos 3,00 Lt išlaidos susijusios, su procesiniu dokumentu iteikimu, valstybei (Lietuvos Respublikos CPK 92 str.).

10Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 290 str. teismas

Nutarė

11ieškovo atsisakyma nuo ieškinio priimti ir civiline byla pagal ieškovo Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Šilutes skyriaus ieškini atsakovui R. R. del 251,71 Lt permokos priteisimo, nutraukti.

12Iš atsakovo R. R. priteisti 3,00 Lt (tris litus) išlaidu, susijusiu su procesiniu dokumentu iteikimu, valstybei.

13Nutartis per 7 dienas nuo nutarties nuorašo iteikimo dienos atskiruoju skundu gali buti skundžiama Klaipedos apygardos teismui per Klaipedos rajono apylinkes teisma.

Proceso dalyviai