Byla I-4224-561/2015
Dėl sprendimo panaikinimo, mokesčio permokos grąžinimo ir palūkanų priteisimo

1Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjas Arūnas Kaminskas, rašytinio proceso tvarka nagrinėdamas administracinę bylą pagal pareiškėjos BAB „Kanapa“ skundą atsakovei Valstybinei mokesčių inspekcijai dėl sprendimo panaikinimo, mokesčio permokos grąžinimo ir palūkanų priteisimo,

Nustatė

2Vilniaus apygardos administraciniame teisme nagrinėjama administracinė byla pagal pareiškėjos BAB „Kanapa“ skundą atsakovei Valstybinei mokesčių inspekcijai dėl sprendimo panaikinimo, mokesčio permokos grąžinimo ir palūkanų priteisimo.

32015-03-27 teisme buvo gautas pareiškėjos BAB „Kanapa“ atstovaujamos bankroto administratoriaus UAB „Tytus“ pareiškimas, kuriame pareiškėja atsisako nuo skundo ir prašo bylą nutraukti.

4Teismas išaiškina, kad atsisakius skundo ir bylą nutraukus, vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama (Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 102 str. 3 dalis).

5Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 101 str. 3 punktu, 102 straipsniu,

Nutarė

6Administracinę bylą Nr. I-4224-561/2015 pagal pareiškėjos BAB „Kanapa“ skundą atsakovei Valstybinei mokesčių inspekcijai dėl sprendimo panaikinimo, mokesčio permokos grąžinimo ir palūkanų priteisimo nutraukti.

7Ši nutartis per 7 dienas nuo nutarties paskelbimo gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui, paduodant šį skundą per Vilniaus apygardos administracinį teismą.

Proceso dalyviai