Byla I-1188-473/2007
Dėl neišmokėtos darbo užmokesčio dalies priteisimo

1Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėja Violeta Balčytienė rašytinio proceso tvarka susipažinusi su pareiškėjų V. B., K. B., M. P., M. Š., S. S., R. M., A. B. skundais atsakovams Lietuvos valstybei, atstovaujamai Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Vilniaus miesto vyriausiajam policijos komisariatui, trečiajam suinteresuotam asmeniui Policijos departamentui prie Vidaus reikalų ministerijos, dėl neišmokėtos darbo užmokesčio dalies priteisimo,

Nustatė

3LR ABTĮ 69 str. 1 d. numato, kad nustačius, jog tame pačiame teisme yra du ar daugiau skundų (prašymų) patikrinti to paties administracinio norminio akto teisėtumą ar skundas (prašymas) paduotas skirtingų pareiškėjų, tačiau dėl to paties atsakovo to paties akto ar veiksmo (neveikimo), iki bylos nagrinėjimo iš esmės pabaigos nutartimi gali juos sujungti į vieną bylą. Šiuo atveju skundai (prašymai) paduoti skirtingų pareiškėjų, tačiau dėl to paties atsakovo to paties akto ar veiksmo (neveikimo), todėl siekiant operatyvaus ir visapusiško bylos aplinkybių ištyrimo tikslinga juos sujungti į vieną administracinę bylą ir nagrinėti juos kartu.

4Dėl procesinio dokumento pavadinimo.

5LR ABTĮ 2 str. 20 p. numaton, kad su skundais į kompetentingą instituciją kreipiasi privatūs asmenys, o su prašymais – valstybės ir vietos savivaldos institucijos, jų atstovai, tarnautojai. Todėl sutinkamai su LR Administracinių bylų teisenos įstatymo (ABTĮ) 2 straipsnio 20 punktu pareiškėjų paduoti skundai laikytini prašymais.

7Teismas vadovaudamasis LR ABTĮ 69 str. 1 d., 105, 106 str.

Nutarė

8administracines bylas Nr. I - 1135, 1186, 1187, 1188, 1189, 1190, 1193 - 19/2007 pagal pareiškėjų V. B., K. B., M. P., M. Š., S. S., R. M., A. B. prašymus atsakovams Vilniaus m. VPK, Lietuvos Respublikai atstovaujamai Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, bei trečiajam suinteresuotam asmeniui Policijos departamentui prie LR VRM dėl darbo užmokesčio dalies priteisimo, sujungti į vieną bylą (Nr. I-1135-19/2007) ir nagrinėti kartu.

9Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai