Byla B2-56-436/2007
Dėl UAB „Statybos verslo ir paslaugų korporacija“ bankroto

1Kauno apygardos teismo teisėjas Arūnas Rudzinskas, sekretoriaujant Vilijai Noreikienei, dalyvaujant atsakovo UAB „Statybos verslo ir paslaugų korporacija“ atstovui administratoriaus įgaliotam asmeniui A. G., trečiojo asmens Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Kauno skyriaus atstovui R.G., viešame teismo posėdyje išnagrinėjo civilinę bylą dėl UAB „Statybos verslo ir paslaugų korporacija“ bankroto, ir

Nustatė

2UAB „Statybos verslo ir paslaugų korporacija“ administratoriaus įgaliotas asmuo, pateikdamas teismui Įmonių bankroto įstatymo 31 straipsnio 8 punkte, 32 straipsnio 4 dalyje nurodytus dokumentus, prašo priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

3Kreditoriams apie teismo posėdį pranešta viešo paskelbimo spaudoje būdu (t.9, b.l.51-52).

4Prašymas tenkintinas.

5Kauno apygardos teismo 2004 m. gruodžio 10 d. nutartimi UAB „Statybos verslo ir paslaugų korporacija“ iškelta bankroto byla. 2006 m. lapkričio 16 d. nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir nutarta ją likviduoti dėl bankroto. UAB „Statybos verslo ir paslaugų korporacija“ kreditorių komiteto 2007 m. spalio 5 d. posėdyje priimtas nutarimas kreiptis į teismą dėl įmonės pabaigos. Teismui pateikti LR Įmonių bankroto įstatymo 31 straipsnio 8 punkte ir 32 straipsnio 4 dalyje nurodyti dokumentai – įmonės likvidacinis balansas, aiškinamasis raštas, LR Aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento pažyma apie tai, kad įmonė su šia institucija yra atsiskaičiusi, Garantinio fondo administracijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pažyma apie išmokų iš šio fondo išmokėjimą. Įmonė turto ir piniginių lėšų neturi, likvidavus įmonę liko nepatenkinti kreditorių finansiniai reikalavimai bendrai 18814376 Lt sumai.

6Remiantis išdėstytomis aplinkybėmis teismas sprendžia, kad yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos (ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalis).

7Vadovaudamasis LR CPK 259, 263, 270, 307 straipsniais, Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsniu, teismas

Nutarė

8Pripažinti UAB „Statybos verslo ir paslaugų korporacija“ (įmonės kodas 3548525) veiklą pasibaigusia likvidavus dėl bankroto.

9Įpareigoti įmonės administratorių atlikti veiksmus, numatytus Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 5 dalyje.

10Sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai