Byla B2-1707-538/2011
Dėl atsisakymo nuo ieškinio atsakovei uždarajai akcinei bendrovei „Gondalga“ dėl bankroto bylos iškėlimo

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Almantas Padvelskis, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs ieškovės bankrutuojančios IĮ „Žalias saulėlydžio takas“ bankroto administratorės įgalioto asmens Vitalijaus Tichomirovo pareiškimą dėl atsisakymo nuo ieškinio atsakovei uždarajai akcinei bendrovei „Gondalga“ dėl bankroto bylos iškėlimo,

Nustatė

2ieškovė bankrutuojanti IĮ „Žalias saulėlydžio takas“ 2011-05-03 teismui pateikė pareiškimą dėl bankroto bylos UAB „Gondalga“ iškėlimo, įmonės bankroto administratore prašo skirti

3UAB „Viresita“. Nurodė, kad ieškovė 2008 metais atliko atsakovei rangos darbus, kuriuos tinkamai atlikus perdavė atsakovei ir skola sudaro 28 595,93 Lt. Atsakovė buvo raginta sumokėti skolą, tačiau su ieškove neatsiskaitė.

4Klaipėdos apygardos teismas 2011-05-05 nutartimi ieškiniui dėl bankroto bylos iškėlimo užtikrinti areštavo atsakovei UAB „Gondalga“ priklausančias pinigines lėšas, sąskaitas bankuose, nekilnojamąjį ir kilnojamąjį turtą bei turtines teises, uždraudžiant bet kokį areštuoto turto perleidimą, įkeitimą kitiems asmenims ar kitokį nuosavybės teisės pakeitimą ar apribojimą bei turto vertės sumažinimą, taip pat sustabdė išieškojimo veiksmus iš šio turto.

5Gautas ieškovės bankrutuojančios IĮ „Žalias saulėlydžio takas“ bankroto administratorės įgalioto asmens V. Tichomirovo pareiškimas dėl bankroto bylos UAB „Gondalga“ iškėlimo atsisakymo. Nurodo, kad atsakovė atsiskaitė su ieškove, todėl ieškovė atsisako nuo ieškinio, ieškinio atsisakymo teisinės pasekmės ieškovei yra žinomos.

6Atsisakytina kelti bankroto bylą.

7UAB „Gondalga“ atsisakytina kelti bankroto bylą, nes įmonė iki teismo nutarties iškelti bankroto bylą priėmimo dienos patenkino ieškovės bankrutuojančios IĮ „Žalias saulėlydžio takas“ reikalavimus ir ieškovė atsisako nuo ieškinio (Įmonių bankroto įstatymo 10 str. 3 d. 1 p.,

8CPK 140 str. 1d.).

9Atsisakant kelti bankroto bylą, naikintinos ir Klaipėdos apygardos teismo 2011-05-05 nutartimi taikytos laikinosios apsaugos priemonės (CPK 150 str. 3 d.).

10Vadovaudamasis Civilinio proceso kodekso 290–291 str., teismas

Nutarė

11atsisakyti kelti bankroto bylą Nr. B2-1707-538/2011 pagal ieškovės bankrutuojančios

12IĮ „Žalias saulėlydžio takas“ ieškinį atsakovei UAB „Gondalga“ dėl bankroto bylos iškėlimo.

13Panaikinti Klaipėdos apygardos teismo 2011-05-05 nutartimi ieškiniui dėl bankroto bylos iškėlimo užtikrinti taikytą atsakovei UAB „Gondalga“, įmonės kodas ( - ), buveinės adresas ( - ), priklausančių piniginių lėšų, sąskaitų bankuose, nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei turtinių teisių areštą, bet kokį areštuoto turto perleidimo, įkeitimo kitiems asmenims ar kitokio nuosavybės teisės pakeitimo ar apribojimo bei turto vertės sumažinimo uždraudimą, taip pat išieškojimo veiksmų iš šio turto sustabdymą.

14Nutartis atskiruoju skundu per 7 dienas nuo jos kopijos gavimo dienos gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai