Byla B2-419-538/2015
Dėl įmonės veiklos pabaigos UAB „Ekspera“ bankroto byloje

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Almantas Padvelskis, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs likviduojamos UAB „Ekspera“ administratorės UAB „Divingas“ įgalioto asmens D. U. prašymą priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos UAB „Ekspera“ bankroto byloje,

Nustatė

2LUAB „Ekspera“ administratorės įgaliotas asmuo prašo priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos.

3Prašymas tenkintinas.

4Byloje nustatyta, kad Klaipėdos apygardos teismo 2014-01-27 nutartimi UAB „Ekspera“ iškelta bankroto byla, jos administratore paskirta UAB „Divingas“, 2014-04-07 teismo nutartimi BUAB „Ekspera“ taikytas supaprastintas bankroto procesas ir 2014-05-27 teismo nutartimi BUAB „Ekspera“ pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto. Administratorės įgaliotas asmuo pateikė teismui veiklos taskaitą ir likvidacinį balansą, iš kurių matyti, kad įmonė turto neturi, bei pateikė Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos miesto agentūros pažymą, iš kurios matyti, kad įmonė už aplinkos teršimą nebuvo bausta, kitų neįvykdytų įsipareigojimų aplinkos apsaugos srityje neturi. Atsižvelgiant į tai, yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos (Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalis). Taip pat tvirtintinas įmonės likvidacinis balansas (Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 13-1 straipsnio 4 dalis).

5Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 270 straipsniu, teismas

Nutarė

6pripažinti, kad LUAB „Ekspera“, įmonės kodas 300615313, adresas Nemuno g. 151, Klaipėdos m., veikla pasibaigė.

7Patvirtinti LUAB „Ekspera“ 2015-04-15 likvidacinį balansą.

8Sprendimas per 30 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai