Byla 2-6106-77/2010
Dėl teismo sprendimais priteisto išlaikymo nepilnamečiams vaikams dydžio pakeitimo

1Šiaulių miesto apylinkės teismo teisėja Eleonora Matulaitienė, susipažinusi su pareiškėjų V. P. ir J. P. pareiškimu dėl teismo sprendimais priteisto išlaikymo nepilnamečiams vaikams dydžio pakeitimo,

Nustatė

22010 m. liepos 8 d. Šiaulių miesto apylinkės teismo nutartimi pareiškėjai buvo įpareigoti pateikti teismui ieškinį iki 2010 m. liepos 19 d., tačiau pareiškėjai nurodytų įpareigojimų neįvykdė.

3Kadangi iki nustatyto termino teismo įpareigojimai neįvykdyti ir pareiškimo trūkumai nepašalinti, pareiškimas dėl teismo sprendimais priteisto išlaikymo nepilnamečiams vaikams dydžio pakeitimo, laikytinas nepaduotu ir grąžintinas pareiškėjams (LR CPK 115 str. 3 d.), tačiau tai neatima iš pareiškėjų teisės pakartotinai, pašalinus 2010 m. liepos 8 d. Šiaulių miesto apylinkės teismo nutartyje nurodytus trūkumus, kreiptis į teismą su ieškiniu.

4Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Civilinio proceso kodekso 115 str. 3 d. str., teismas

Nutarė

5Pareiškėjų V. P. ir J. P. pareiškimą dėl teismo sprendimais priteisto išlaikymo nepilnamečiams vaikams dydžio pakeitimo, laikyti nepaduotu ir grąžinti pareiškėjams.

6Nutartis per 7 dienas gali būti skundžiama atskiruoju skundu Šiaulių apygardos teismui paduodant skundą per Šiaulių miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai