Byla e2-3860-852/2018
Dėl skolos priteisimo

1Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Andrius Verikas, teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo civilinę bylą pagal ieškovo UAB „Leranta“ ieškinį atsakovui UAB „Nemenčinės statyba“ dėl skolos priteisimo.

2Teismas

Nustatė

3Ieškovas kreipėsi į teismą su ieškiniu prašydamas priteisti iš atsakovo 13021,95 EUR skolos, 6 proc. metinių palūkanų bei bylinėjimosi išlaidas.

4Vilniaus apygardos teismo 2018 m. balandžio 12 d. nutartimi UAB „Nemenčinės statyba“ iškelta bankroto byla,

5Bankroto administratorius atsiliepimu neprieštarauja ieškinio tenkinimui.

6Teismas

konstatuoja:

7Byla nutraukiama.

8Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso (toliau – CPK) 293 straipsnio 3 punkte nustatyta, kad teismas nutraukia bylą, jeigu yra įsiteisėjęs teismo sprendimas, priimtas dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu, arba teismo nutartis priimti ieškovo ieškinio atsisakymą ar patvirtinti šalių taikos sutartį.

9Nagrinėjamu atveju nustatyta, kad Vilniaus apygardos teismas 2018 m. liepos 20 d. nutartimi patvirtino bankrutuojančios UAB „Nemenčinės statyba“ kreditorių ir jų finansinių reikalavimų sąrašą, be kita ko, UAB „Leranta“ 13021,95 EUR dydžio kreditorinį reikalavimą. Atsižvelgiant į tai, kad UAB „Leranta“ kreditorinis reikalavimas yra patvirtintas, t. y. priimtas procesinis sprendimas dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu, teismas nutaria nutraukti civilinę bylą.

10Teismas, vadovaudamasis Civilinio proceso kodekso 293straipsnio 3 punktu, 290 - 291 straipsniais,

Nutarė

11nutraukti civilinę bylą pagal ieškovo UAB „Leranta“ ieškinį atsakovui BUAB „Nemenčinės statyba“ dėl skolos priteisimo.

12Grąžinti ieškovui UAB „Leranta“ 293 EUR žyminio mokesčio sumokėto 2017-12-15 mokėjimo nurodymu.

13Nutartis per septynias dienas nuo nutarties kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui, atskirąjį skundą paduodant per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai
Ryšiai