Byla B2-1885-538/2010
Dėl bankroto bylos iškėlimo

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Almantas Padvelskis rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo civilinę bylą pagal ieškovo VSDFV Šilutės skyriaus ieškinį atsakovei uždarajai akcinei bendrovei „Rusnės fish“ dėl bankroto bylos iškėlimo ir

Nustatė

2ieškovė VSDFV Šilutės skyrius 2010-05-07 pareiškė ieškinį atsakovei UAB „Rusnės fish“ dėl bankroto bylos iškėlimo. Nurodė, kad atsakovė UAB ,,Rusnės fish“ privalomų valstybinio socialinio draudimo įmokų laiku ir nustatytomis sumomis nemoka, t. y. nevykdo Lietuvos Respublikos valstybinio socialinio draudimo įstatymo ir Lietuvos Respublikos valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto sudarymo ir vykdymo taisyklių numatytų privalomų įpareigojimų. Atsiliepimu atsakovė nesutiko su pareikštu ieškiniu, nes su ieškove yra visiškai atsiskaičiusi.

32010-06-29 ieškovė VSDFV pateikė prašymą dėl ieškinio atsiėmimo. Nurodė, kad atsakovė sumokėjo privalomas valstybinio socialinio draudimo įmokas, todėl atsiima ieškinį.

4Atsisakytina kelti bankroto bylą.

5Teismas atsisako kelti bankroto bylą, jei iki teismo nutarties iškelti bankroto bylą priėmimo įmonė patenkina kreditoriaus, kuris kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo, reikalavimus (Įmonių bankroto įstatymo 10 str. 3 d. 1 p.). Ieškovė teismui pateikė duomenis, apie tai, kad atsakovė su ja visiškai atsiskaitė, todėl atsisakytina UAB „Rusnės fish“ kelti bankroto bylą (IBĮ 10 str. 3 d. 1 p.).

6Vadovaudamasis Civilinio proceso kodekso 290–291 straipsniais, teismas

Nutarė

7atsisakyti kelti bankroto bylą uždarajai akcinei bendrovei „Rusnės fish“

8Nutartis per dešimt dienų nuo jos priėmimo dienos gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui, paduodant atskirąjį skundą Klaipėdos apygardos teisme.

Proceso dalyviai