Byla A2.1.-417-925/2016
Dėl pažeidimo prisipažino ir nuoširdžiai gailėjosi
1Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėja Jorūnė Pukinskienė, sekretoriaujant Ingai Čurlauskaitei, dalyvaujant administracinėn atsakomybėn traukiamam asmeniui M. K.,
2viešame teismo posėdyje išnagrinėjo M. K., a. k. ( - ) gim. ( - ), gyv. ( - ) dirbančio ( - ) administracinio teisės pažeidimo bylą ir
Nustatė
3M. K. administracinio teisės pažeidimo protokolas surašytas už tai, kad jis vartojo narkotines medžiagas be gydytojo paskyrimo, t. y. 2016-07-09, apie 18.50 val., Lietuvos Respublikos VšĮ Kaišiadorių...
Norėdami peržiūrėti visą dokumento tekstą, Prisijunkite arba Užsiregistruokite.