Byla A2.11.-2282-738/2016
Dėl iškvietė policiją. Labai gailisi padaręs pažeidimą

1Kauno apylinkės teismo teisėja Birutė Drozdienė, sekretoriaujant Ritai Šalkauskienei, dalyvaujant administracinėn atsakomybėn traukiamam asmeniui t, viešame teismo posėdyje išnagrinėjusi D. D., asmens kodas ( - ) gyvenančio ( - ), Kaune, administracinio teisės pažeidimo bylą,

Nustatė

22016-02-14, apie 0.18 val., D. D., savo namuose ( - ) Kaune, telefonu bereikalingai kvietė policiją žinodamas, kad nėra pagalbos poreikio.

3Tokia veika padarė pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų...

Norėdami peržiūrėti visą dokumento tekstą, Prisijunkite arba Užsiregistruokite.
Proceso dalyviai