Byla B2-79-372/2007

1Šiaulių apygardos teismo teisėja Birutė Simonaitienė, sekretoriaujant Ignei Urlakienei,

2teismo posėdyje išnagrinėjo civilinę bylą pagal ieškovo VSDFV Šiaulių skyriaus ieškinį atsakovui Alfonso Jaselskio įmonei dėl bankroto bylos iškėlimo ir

Nustatė

4Administratoriaus įgaliotinė prašo priimti sprendimą dėl bendrovės pabaigos, kadangi visa likvidavimo procedūra atlikta.

5Prašymas tenkintinas.

6Įmonei bankroto byla buvo iškelta 2006 m. rugsėjo 11 d. ( b.l.22-23). Šiaulių apygardos teismo 2007 m. sausio 15 d. nutartimi įmonei buvo taikytas supaprastintas bankroto procesas (b.l.77). Šiuo metu visa bankroto procedūra baigta. Likvidacinio akto analizė leidžia konstatuoti, kad administratoriaus įgaliotinė tinkamai atliko visus procesinius veiksmus (b.l.88). Kreditorių reikalavimai nepatenkinti. Duomenų apie nebaigtas nagrinėti bylas nepateikta. Teismui taip pat yra pateikta Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Šiaulių rajono agentūros pažyma (b.l.91). Jokių lėšų iš Garantinio fondo nebuvo gauta, kadangi nebuvo kreditorių, kuriems priklausytų išmokos iš fondo (b.l.89). Esant tokioms aplinkybėms, teismas daro išvadą, kad yra pagrindo priimti sprendimą dėl bendrovės pabaigos (ĮBĮ 32 str. 4 d.).

7Vadovaujantis išdėstytu ir Lietuvos Respublikos CPK 263,268,270 str., teismas

Nutarė

8Priimti sprendimą dėl Alfonso Jaselskio įmonės (įmonės kodas 7585206, buveinė Bazilionų kaimas Bubių seniūnija Šiaulių rajonas ) pabaigos.

9Sprendimas per 30 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Šiaulių apygardos teismą.

Proceso dalyviai