Byla A2.9.-185-231/2012
Dėl jo girtavimo

1Trakų rajono apylinkės teismo teisėja Česlava Malinovska, dalyvaujant administracinėn atsakomybėn traukiamam asmeniui D. L., išnagrinėjusi D. L., a.k. ( - ), gyv. ( - ), Lietuvos Respublikos pilietės, neteistos, administracine tvarka nebaustos, administracinio teisės pažeidimo bylą,

Nustatė

2D. L., būdama vaiko priežiūros atostogose, 2012-01-07 apie 19,00 val. išėjo iš savo namų, ir paliko be priežiūros savo nepilnamečius vaikus : D. G., gim. ( - ) ir A. G., gim. ( - ), grįžo namo po 3 parų, tokiu būdu D. L. nepanaudoja motinos valdžios savo nepilnamečių vaikų atžvilgiu, t.y. padarė administracinį teisės pažeidimą, numatytą ATPK 181 str. 1 d.

3Pažeidėja kalta prisipažino, nuoširdžiai gailisi, nurodė, kad tai buvo pirmas kartas, kai ji paliko vaikus. Nurodė, kad ji rūpinasi savo vaikais, tik nesutaria su savo sugyventiniu dėl jo girtavimo.

4Tai, kad pažeidėja padarė jai inkriminuojamą administracinį teisės pažeidimą, patvirtina administracinio teisės pažeidimo protokolas, 2011-02-20 pareiškimas, paaiškinimai, tarnybinis pranešimas, pažeidėjos rašytiniai paaiškinimai ir teismui duotas paaiškinimas.

5Pažeidėjai skirtinas įspėjimas.

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos ATPK 181 str. 1 d., teismas

Nutarė

7skirti D. L., a.k. ( - ) administracinę nuobaudą - įspėjimą.

8Nutarimas per 20 dienų nuo nutarimo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui per Trakų rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai