Byla 2-127-126/2011
Dėl civilinės bylos dėl skolos priteisimo pagal ieškovo UAB „Bitė Lietuva“ ieškinį atsakovei A. R. nutraukimo

1Rokiškio rajono apylinkės teismo teisėja Malvyra Bučienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi ieškovo UAB „Bitė Lietuva“ prašymą dėl civilinės bylos dėl skolos priteisimo pagal ieškovo UAB „Bitė Lietuva“ ieškinį atsakovei A. R. nutraukimo,

Nustatė

2Ieškovas UAB „Bitė Lietuva“ pateikė teismui prašymą, kuriuo atsisako ieškinio reikalavimų. Teigia, kad atsakovė sumokėjo įsiskolinimą, taip pat bylinėjimosi išlaidas. Nurodo, kad bylos nutraukimo pasekmės yra žinomos.

3Prašymas tenkintinas.

4Ieškovas patvirtino, kad ieškinio atsisakymo pasekmės jam yra žinomos, t.y. kad bylą nutraukus, vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama. Iš byloje esančių duomenų matyti, kad prašymas neprieštarauja imperatyvioms įstatymų nuostatoms ar viešajam interesui, todėl ieškinio atsisakymas priimtinas ir civilinė byla nutrauktina (LR CPK 293 str. 4 p.).

5Priteistina iš atsakovės A. R. 2,10 Lt bylinėjimosi išlaidų, susijusių su procesinių dokumentų įteikimu, valstybei (LR CPK 88 str. 1 d. 3 p., 94 str., 96 str.).

6Vadovaudamasis išdėstytu ir LR CPK 293 str. 4 p., 290 str. teismas

Nutarė

7Ieškovo UAB „Bitė Lietuva“ prašymą tenkinti ir civilinę bylą nutraukti.

8Priteisti iš atsakovės A. R. (a.k. ( - ) gyv. ( - )) 2,10 Lt (du litus 10 ct) bylinėjimosi išlaidų, susijusių su procesinių dokumentų įteikimu, valstybei. Išlaidas valstybei sumokėti į Valstybinės mokesčių inspekcijos prie LR FM surenkamąją sąskaitą Nr. ( - ), gavėjo įmonės kodas – 188659752, “Swedbank”, AB, banko kodas – 73000, įmokos kodas – 5660, o mokėjimą patvirtinantį dokumentą pateikti į Rokiškio rajono apylinkės teismo raštinę (Respublikos g. 82, Rokiškio m.).

9Nutartis per 7 dienas nuo nutarties nuorašo įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Panevėžio apygardos teismui per Rokiškio rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai