Byla 2-7686-613/2012
Dėl neišmokėto darbo užmokesčio ir kitų su darbo santykiais susijusių išmokų priteisimo priėmimo klausimą

1Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Giedrė Seselskytė, rašytinio proceso tvarka spręsdama ieškovės R. R. ieškinio atsakovui UAB „Kraujo donorystės centras“ dėl neišmokėto darbo užmokesčio ir kitų su darbo santykiais susijusių išmokų priteisimo priėmimo klausimą,

Nustatė

2ieškovė kreipėsi į teismą su ieškiniu, prašydama priteisti iš atsakovo 11 723,71 Lt nesumokėto darbo užmokesčio, išeitinės kompensacijos, kompensacijos už nepanaudotas atostogas bei vidutinį darbo užmokestį už visą uždelsimo atsiskaityti laikotarpį iki teismo sprendimo įvykdymo dienos bei visas teismo ir bylinėjimosi išlaidas.

32012-05-14 teismo nutartimi ieškovei buvo nustatytas 10 dienų terminas nuo nutarties kopijos įteikimo dienos pašalinti nutartyje nurodytus ieškinio trūkumus.

4Teismo nutartis ieškovės atstovui įteikta 2012-05-21.

5Ieškovė per nustatytą terminą nepašalino teismo nurodytų trūkumų, todėl ieškinys laikytinas nepaduotu ir grąžintinas ieškovei (CPK 115 str. 3 d.).

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 115 str. 3 d., teismas

Nutarė

7ieškovės R. R. ieškinį atsakovui UAB „Kraujo donorystės centras“ dėl neišmokėto darbo užmokesčio ir kitų su darbo santykiais susijusių išmokų priteisimo laikyti nepaduotu ir grąžinti ieškovei.

8Nutartis per septynias dienas nuo jos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui, atskirąjį skundą paduodant per Klaipėdos miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai