Byla N2-324-328/2012
Dėl santuokos nutraukimo dėl sutuoktinio kaltės, vaiko gyvenamosios vietos, išlaikymo nustatymo

1Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Dalė Žukauskienė, civilinėje byloje pagal ieškovo P. M. ieškinį atsakovui R. M., trečiajam asmeniui vaikų teisių apsaugos tarnybai dėl santuokos nutraukimo dėl sutuoktinio kaltės, vaiko gyvenamosios vietos, išlaikymo nustatymo,

Nustatė

2ieškovas kreipėsi į Klaipėdos miesto apylinkės teismą dėl santuokos nutraukimo dėl sutuoktinio kaltės, vaiko gyvenamosios vietos, jo išlaikymo nustatymo.

32011-12-13 nutartimi ieškovui buvo nustatytas 7 dienų terminas, nuo nutarties nuorašo gavimo dienos, pašalinti nutartyje nurodytus trūkumus.

4Ieškovas per nurodytą terminą trūkumų nepašalino, todėl ieškinys laikytinas nepaduotu ir grąžintinas jį padavusiam asmeniui (Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115 straipsnio 3 dalies).

5Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 290, 291 straipsniais, teismas

Nutarė

6ieškovo P. M. ieškinį dėl santuokos nutraukimo dėl sutuoktinio kaltės, vaiko gyvenamosios vietos, jo išlaikymo nustatymo, laikyti nepaduotu ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

7Grąžinti 139,00 Lt (vienas šimtas trisdešimt devyni Lt) žyminį mokestį, 2011-12-07 sumokėtą Swedbank, AB banke.

8Ši nutartis per 7 dienas nuo nutarties nuorašo gavimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Klaipėdos apygardos teismui per Klaipėdos miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai