Byla eB2-1668-619/2019
Dėl įmonės pabaigos

1Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Andrutė Kalinauskienė, teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka nagrinėdama BUAB „Medis ir stiklas“ bankroto administratoriaus UAB „Projektų investicijos“ prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos,

Nustatė

2BUAB „Medis ir stiklas“ bankroto administratorius prašo priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

3Prašymas tenkintinas.

4Vilniaus apygardos teismas 2018 m. vasario 6 d. nutartimi iškėlė bankroto bylą UAB „Medis ir stiklas“, įmonės bankroto administratoriumi paskirtas UAB „Projektų investicijos“. Nutartis įsiteisėjo 2018 m. vasario 17 d. Vilniaus apygardos teismo 2018 m. gegužės 7 d. nutartimi patvirtintas BUAB „Medis ir stiklas“ kreditorių sąrašas. Vilniaus apygardos teismo 2018 m. birželio 29 d. įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama.

5Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d. numatyta, kad po to, kai administratorius pateikia teismui likusio turto grąžinimo, nurašymo arba perdavimo aktus ir Aplinkos ministerijos regiono aplinkos apsaugos departamento pažymą, teismas priima sprendimą dėl įmonės pabaigos.

6Iš byloje esančių įrodymų matyti, kad yra atliktos visos bankroto procedūros, įmonės mokumas neatstatytas. Teismų informacinės sistemos LITEKO duomenimis teismuose nėra bylų, kuriose BUAB „Medis ir stiklas“ būtų dalyvaujančiu asmeniu. Vilniaus regiono Aplinkos apsaugos departamento Vilniaus miesto agentūros 2019-03-28 pažymoje nurodyta, jog nėra duomenų, kad BUAB „Medis ir stiklas“ paliko sukauptas atliekas ar užterštą gruntą.

7Esant nurodytoms aplinkybėms, yra pagrindas priimti sprendimą dėl BUAB „Medis ir stiklas“ pabaigos.

8Vadovaudamasi ĮBĮ 32 str., CPK 259 str., 270 str.,

Nutarė

9BUAB „Medis ir stiklas“ (į. k. 301293630, registracijos adresas: Vilniaus m., Laisvės pr.60) pripažinti pasibaigusia likvidavimu dėl bankroto ir išregistruoti ją iš Juridinių asmenų registro.

10Pavesti BUAB „Medis ir stiklas“ bankroto administratoriui UAB „Projektų investicijos“ atlikti veiksmus, numatytus Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 5 d.

11Sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui, skundą paduodant per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai