Byla L2-469-500/2009

1Pasvalio rajono apylinkės teismo teisėjas A.Švedavičius rašytinio proceso tvarka civilinėje byloje pagal pareiškėjo AB „( - )“ prašymą dėl žyminio mokesčio gražinimo

Nustatė

2Pareiškėjas pateikė teismui pareiškimą, kuriuo prašo teismą grąžinti jam 13, 00 Lt. sumokėto žyminio mokesčio, sumokėto už pareiškimą dėl skolos išieškojimo iš skolininkės J. D..

3Prašymas grąžintinas pareiškėjui.

4Pareiškėjas prie pateikto prašymo grąžinti sumokėtą žyminį mokestį nepateikė teismui įrodymų apie tai, kada ir kiek jis sumokėjo žyminio mokesčio už pareiškimą dėl skolos išieškojimo iš skolininkės J. D.. Kadangi pareiškėjas prie prašymo nepateikė teismui paminėtų įrodymų pareiškėjas 2009-07-17 teismo nutartimi buvo įpareigotas iki 2009-07-30 pateikti teismui įrodymus apie žyminio mokesčio sumokėjimą, o taip pat pateikti įrodymus apie tai, kad sumokėtas žyminis mokestis nebuvo panaudotas pateikiant pareiškimą kitam teismui dėl skolos išieškojimo iš skolininkės J. D..

5Pareiškėjas teismo nustatytu terminu neįvykdė 2009-07-17 teismo nutarties ir nutartyje nurodytų įrodymų nepateikė. Kadangi pareiškėjas neįvykdė teismo nutarties ir nutartyje nurodytų įrodymų teismui nepateikė pareiškėjo prašymas dėl žyminio mokesčio grąžinimo laikytinas nepaduotu ir grąžintinas jį padavusiam asmeniui.

6Todėl ir vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 115, 290-291 str. teismas

Nutarė

7Pareiškėjo AB „( - )“ prašymą dėl sumokėto žyminio mokesčio grąžinimo laikyti nepaduotu ir grąžinti pareiškėjui.

8Nutartis per 7 d. nuo nutarties nuorašo gavimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Panevėžio apygardos teismui per šį teismą.

109

Proceso dalyviai