Byla 2-1357-474/2011

1Kretingos rajono apylinkės teismo teisėjas Valdas Alška,

2sekretoriaujant Aurikai Lementauskienei,

3dalyvaujant

4viešame parengiamajame teismo posėdyje, žodinio proceso tvarka išnagrinėjo civilinę bylą pagal ieškovo Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos ieškinį atsakovui L. Ž. dėl savavališkos statybos padarinių pašalinimo ir

Nustatė

5Ieškovas rašytiniu pareiškimu atsisako nuo ieškinio ir prašo teismo bylą nutraukti. Savo pareiškime ieškovas nurodo, kad jiems yra žinomos atsisakymo nuo ieškinio pasekmės.

6Ieškovo prašymas pagrįstas ir tenkintinas.

7Nustatyta, kad 2011-09-21 Kretingos rajono apylinkės teisme gautas ieškovo pareiškimas dėl atsisakymo nuo ieškinio ir bylos nutraukimo. Ieškovas nurodo, kad jam yra žinomos procesinės pareiškimo atsisakymo pasekmės. Ieškovas turi teisę bet kurioje proceso stadijoje atsisakyti nuo ieškinio, todėl atsisakymas nuo ieškinio priimtinas ir byla tarp šalių nutrauktina.

8Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 140 str. 1d., 150 str., 293str. 1d. 4p. teismas

Nutarė

9Ieškovo Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos atsisakymą nuo ieškinio priimti ir bylą tarp šalių nutraukti.

10Nutartis per 7d. gali būti skundžiama atskiruoju skundu Klaipėdos apygardos teismui, paduodant skundą Kretingos rajono apylinkės teisme.

Proceso dalyviai