Byla 2-1718-360/2010
Dėl neturtinės žalos atlyginimo priteisimo

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Savinijus Katauskas, sekretoriaujant Monikai Pociūtei, dalyvaujant atsakovo VĮ Registrų centro atstovui įgaliotam asmeniui A. P. Demeniui, viešame teismo posėdyje išnagrinėjęs civilinę bylą pagal ieškovės AB „Balticsofa“ ieškinį atsakovams UAB „Baltic sofa“ ir VĮ Registrų centrui, trečiajam asmeniui VĮ Registrų centrui Klaipėdos filialui dėl neturtinės žalos atlyginimo priteisimo ,

Nustatė

2Klaipėdos apygardos teisme gautas ieškovės AB „Balticsofa“ ieškinys atsakovams UAB „Baltic sofa“ ir VĮ Registrų centrui, trečiajam asmeniui VĮ Registrų centrui Klaipėdos filialui dėl neturtinės žalos atlyginimo priteisimo.

3Klaipėdos apygardos teismas 2010-04-23 nutartimi atnaujino civilinės bylos Nr. 2-1718-360/2010 (Proceso Nr. 2-57-3-00477-2010-8), iškeltos pagal ieškovės AB „Balticsofa“ ieškinį atsakovams UAB „Baltic sofa“ ir VĮ Registrų centras, trečiajam asmeniui VĮ Registrų centrui Klaipėdos filialui dėl neturtinės žalos atlyginimo priteisimo, nagrinėjimą ir pridėjo ją prie bankroto bylos Nr. B2-390-360/2010.

4Byla išskirtina.

5LR CPK 136 str. 2 d. numatyta, kad teismas priimdamas ieškinį, kuriame yra sujungti keli reikalavimai, turi teisę išskirti vieną ar kelis iš jų į atskirą bylą. Nagrinėjamu atveju ieškovė pareiškė reikalavimus dėl neturtinės žalos atlyginimo priteisimo iš dviejų įmonių. Atsakovei UAB „Baltic sofa“ Klaipėdos apygardos teisme iškelta bankroto byla, todėl ieškovės reikalavimas dėl neturtinės žalos atlyginimo priteisimo iš atsakovės UAB „Baltic sofa“ paliktina nagrinėti šioje byloje, o ieškovės reikalavimas dėl neturtinės žalos atlyginimo priteisimo iš atsakovo VĮ Registrų centro išskirtina į atskirą civilinę bylą ir perduotina pagal teismingumą Vilniaus miesto antrajam apylinkės teismui.

6Vadovaudamasis Civilinio proceso kodekso 290?291 straipsniais, teismas

Nutarė

7išskirti į atskirą civilinę bylą ieškovės AB „Balticsofa“ reikalavimą dėl neturtinės žalos atlyginimo priteisimo iš atsakovo VĮ Registrų centro, trečiojo asmens VĮ Registrų centro Klaipėdos filialo ir perduoti pagal teismingumą Vilniaus miesto antrajam apylinkės teismui. Civilinę bylą Nr. 2-1718-360/2010 pagal ieškovės AB „Balticsofa“ reikalavimą dėl neturtinės žalos atlyginimo priteisimo iš atsakovės UAB „Baltic sofa“ skirti nagrinėti teismo posėdyje 2010-09-21 14 val. Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai