Byla eB2-726-569/2017
Dėl bankroto bylos iškėlimo

1Šiaulių apygardos teismo civilinių bylų skyriaus teisėja Lina Muchtarovienė, rašytinio proceso tvarka nagrinėjo civilinę bylą pagal pareiškėjos Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pareiškimą atsakovei uždarajai akcinei bendrovei „Torvila“ dėl bankroto bylos iškėlimo,

Nustatė

2Pareiškėja Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos kreipėsi į teismą prašydama iškelti atsakovei uždarajai akcinei bendrovei (toliau – UAB) „Torvila“ bankroto bylą.

3Teisme gautas pareiškėjos pareiškimas dėl pareiškimo atsisakymo. Pareiškėja nurodo, kad atsisako savo pareiškimo dėl bankroto bylos iškėlimo UAB „Torvila“, kadangi atsakovė sumokėjo visą mokestinę nepriemoką. Pažymi, kad jai yra žinomos visos atsisakymo nuo ieškinio (pareiškimo) teisinės pasekmės.

4Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso (toliau – ir CPK) 140 straipsnio 1 dalis numato, kad bet kurioje proceso stadijoje ieškovas, kreipęsis į teismą, turi teisę raštu ar žodžiu pareikšti teismui, kad jis atsisako ieškinio. Teismas priima nutartį priimti ieškinio atsisakymą ir nutraukia bylą.

5Pateiktas pareiškėjos Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pareiškimas neprieštarauja imperatyvioms įstatymo nuostatoms ir viešajam interesui (CPK 42 straipsnio 2 dalis), pareiškėjai yra žinomos procesinės ieškinio atsisakymo pasekmės. Atsižvelgiant į tai, pareiškėjos pateiktas pareiškimo atsisakymas dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovei UAB „Torvila“ priimtinas ir civilinė byla Nr. eB2-726-569/2017 nutrauktina.

6Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 140 straipsnio 1 dalimi, 293 straipsnio 1 dalies 4 punktu, 294 straipsnio 2 dalimi,

Nutarė

7Priimti pareiškėjos Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos atsisakymą nuo pareiškimo iškelti bankroto bylą atsakovei UAB „Torvila“, įmonės kodas 301178578, ir civilinę bylą Nr. eB2-726-569/2017 nutraukti.

8Nutartis per 7 dienas nuo jos gavimo dienos gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui per Šiaulių apygardos teismą.

9Nutarties patvirtintas kopijas išsiųsti šalims.

Proceso dalyviai