Byla 2-812-278/2012
Dėl nuosavybės teisės pripažinimo

1Panevėžio apygardos teismo teisėja Birutė Valiulienė, susipažinusi su ieškovės uždarosios akcinės bendrovės (toliau – UAB) “Ramundas GM” ieškiniu atsakovei bankrutavusiai uždarajai akcinei bendrovei (toliau –UAB) „Dravinė“, tretiesiems asmenims UAB “Swedbank lizingas”, UAB “Steka”, UAB “Rokmedis” dėl nuosavybės teisės pripažinimo,

Nustatė

2ieškovė UAB „Ramundas GM“ ieškiniu nurodo, kad dalyvavo teikiant pasiūlymus įsigyti bankrutavusios UAB „Dravinė“ turtą, taip pat bendrovės valdomą UAB „Swedbank lizingas“ turtą ir jo pasiūlymas įsigyti turtą už 2 100 001 Lt plius PVM buvo pripažintas geriausiu. Nurodo, kad bankrutavusios įmonės administratoriui vilkinant sudaryti pirkimo-pardavimo sandorį, nepraleisdama atsiskaitymo termino, į Vilniaus 19-ą notaro biuro depozitinę sąskaitą įnešė už turtą pasiūlytą sumą ir tokiu būdu pilnai atsiskaitė už turtą. Prašė teismą pripažinti įmonės nuosavybės teisę į turtą ir įpareigoti atsakovę bankrutavusią įmonę perduoti ieškovei turtą.

3Panevėžio apygardos teisme nagrinėjama UAB „Dravinė“ bankroto byla, o ieškovės reikalavimas yra kilęs iš bankroto bylos, todėl tikslinga bylas sujungti ir nagrinėti kartu.

4Vadovaudamasi Įmonių bankroto įstatymo 10 str. 1 d., Civilinio proceso kodekso 136 str. 1 d., 4 d., 290- 291 str.str.

Nutarė

5civilinę bylą pagal ieškovės UAB “Ramundas GM” ieškinį atsakovei bankrutavusiai UAB „Dravinė“, tretiesiems asmenims UAB “Swedbank lizingas”, UAB “Steka”, UAB “Rokmedis” dėl nuosavybės teisės pripažinimo, sujungti su nagrinėjama UAB „Dravinė“ bankroto byla, šiai bylai suteikiant Nr. B2-286-278/2012.

6Nutarties kopiją išsiųsti šalims.

7Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai