Byla B2-1438-603/2016
Dėl įmonės pabaigos

1Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Loreta Bujokaitė, sekretoriaujant Jurgitai Logonovienei, viešame teismo posėdyje žodinio proceso tvarka išnagrinėjo BUAB „Renovacinės statybos“ administratoriaus prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos,

Nustatė

2Vilniaus apygardos teismo 2009-10-21 nutartimi UAB ,,Renovacinės statybos“ iškelta bankroto byla, administratoriumi paskirtas UAB ,,Divingas“. Vilniaus apygardos teismas yra pripažinęs BUAB „Renovacinės statybos“ bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto.

3BUAB ,,Renovacinės statybos“ bankroto administratorius pateikė prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

4Prašymas tenkintinas.

5Byloje yra pateikta 2016-06-14 Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento pažyma, iš kurios matyti, kad įmonė neturi sukauptų atliekų, nėra užteršusi dirvožemio ar grunto (b. l. 94). Į bylą pateikti rašytiniai įrodymai patvirtina, kad įmonė turto neturi (b. l. 92 - 93). Taip pat byloje esantys duomenys patvirtina, jog administratorius atliko visus Įmonių bankroto įstatymo 31 straipsnyje numatytus būtinus veiksmus likviduoti bankrutavusiai įmonei.

6Kadangi visos BUAB „Renovacinės statybos“ bankroto procedūros yra atliktos, spręstina, kad yra pagrindas BUAB „Renovacinės statybos“ pripažinti pasibaigusia likvidavimu dėl bankroto ir išregistruoti ją iš juridinių asmenų registro. Esant nurodytoms aplinkybėms, vadovaujantis Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalimi, priimtinas sprendimas dėl BUAB „Renovacinės statybos“ pabaigos.

7Teismas, vadovaudamasis Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d. ir LR CPK 259 str., 263-270,

Nutarė

8BUAB „Renovacinės statybos“ bankroto administratoriaus prašymą tenkinti.

9BUAB „Renovacinės statybos“ (j. a. k. 124237941) pripažinti pasibaigusia likvidavimu dėl bankroto ir išregistruoti ją iš juridinių asmenų registro.

10Pavesti BUAB „Renovacinės statybos“ bankroto administratoriui atlikti veiksmus, numatytus Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 5 dalyje.

11Sprendimas gali būti skundžiamas per 30 dienų Lietuvos apeliaciniam teismui per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai