Byla L2-1113-804/2013
Dėl skolos, delspinigių, 7,51 procentų dydžio metinių palūkanų už priteistą sumą nuo bylos iškėlimo teisme dienos iki teismo įsakymo visiško įvykdymo ir bylinėjimosi išlaidų išieškojimo bei priėmęs teismo įsakymą

1Trakų rajono apylinkės teismo teisėjas Ričardas Prašmuntas, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs kreditorės UAB „ENTAFARMA“ pareiškimą skolininkei UAB „Lentvario vaistinė“ dėl skolos, delspinigių, 7,51 procentų dydžio metinių palūkanų už priteistą sumą nuo bylos iškėlimo teisme dienos iki teismo įsakymo visiško įvykdymo ir bylinėjimosi išlaidų išieškojimo bei priėmęs teismo įsakymą,

Nustatė

2kreditoriui 2013-03-19 nutartimi buvo nustatytas terminas iki 2013-01-28 nutartyje nurodytiems pareiškimo trūkumams pašalinti – sumokėti žyminį mokestį ir pateikti tai patvirtinančius dokumentus iki 2013-03-28.

3LR CPK 115 str. 3 d. nustatyta, kad jeigu dalyvaujantis byloje asmuo, pateikęs procesinį dokumentą, pagal teismo nurodymus ir nustatytu terminu pašalina trūkumus, procesinis dokumentas laikomas paduotu pradinio jo pateikimo teismui dieną. Priešingu atveju procesinis dokumentas laikomas nepaduotu ir teisėjo nutartimi grąžinamas jį padavusiam asmeniui.

4kreditorius nustatytu laiku teismui nepateikė žyminio mokesčio sumokėjimą patvirtinančių dokumentų, o tik pateikė prašymą dėl civilinės bylos nutraukimo nurodydamas, kad skolininkas su kreditoriumi pilnai atsiskaitė. Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta, kadangi kreditorius nustatytu laiku nepateikė žyminio mokesčio sumokėjimą patvirtinančių dokumentų jo pareiškimas laikytinas nepaduotu ir grąžintinas jį padavusiam asmeniui.

5Vadovaujantis Lietuvos Respublikos CPK 115 str.,3 d.

Nutarė

6kreditoriaus UAB „ENTAFARMA“ pareiškimą skolininkei UAB „Lentvario vaistinė“ laikyti nepaduotu ir pareiškimą grąžinti kreditoriui.

7Nutartis per septynias dienas nuo jos nuorašo įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Vilniaus apygardos teismui per Trakų rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai