Byla B2-814-230/2013
Dėl uždarosios akcinės bendrovės ,,Nirata“ pripažinimo pabaigusia veiklą ir jos išregistravimo

1Kauno apygardos teismo teisėja Nijolia Indreikienė rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi civilinę bylą dėl uždarosios akcinės bendrovės ,,Nirata“ pripažinimo pabaigusia veiklą ir jos išregistravimo,

Nustatė

2bankrutavusios UAB ,,Nirata“ administratoriaus įgaliotas asmuo pateikė prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

3Prašymas tenkintinas. Kauno apygardos teismo 2012 m. rugsėjo 7 d. nutartimi UAB

4,,Nirata“ iškelta bankroto byla. Teismo 2013 m. vasario 7 d. nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto. Administratoriaus įgaliotas asmuo pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl UAB ,,Nirata“ pabaigos nurodydamas, kad vykdant 2013 m. liepos 8 d. bendrovės kreditorių susirinkimo nutarimą, kreipiasi į teismą dėl įmonės pabaigos. Įmonė veiklos nevykdo, mokumas neatstatytas, įmonė turto neturi, visi privalomi bankroto procesiniai veiksmai atlikti, kreditoriai įpareigojo administratorių kreiptis į teismą dėl bendrovės pabaigos. Bankroto proceso metu buvo gauta pajamų 6686,50 Lt kurios panaudotos administravimo išlaidoms apmokėti. Nepatenkintų kreditorinių reikalavimų liko 8207,68 Lt sumai (b. l. 124). Iš pateiktos Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento pažymos matyti, kad likviduojama įmonė agentūrai yra neskolinga (b. l. 127). Esant išdėstytoms aplinkybėms yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos (ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalis)

5Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalimi, CPK 270 straipsniu,

Nutarė

6pripažinti uždarąją akcinę bendrovę ,,Nirata“ (įmonės kodas 135535355, buveinės adresas: Kauno m. sav. Kauno m. Biržų g.14-2 ) veiklą pasibaigusia ir ją išregistruoti.

7Įpareigoti administratorių atlikti veiksmus, numatytus ĮBĮ 32 straipsnio 5 dalyje.

8Įpareigoti administratorių sprendimo nuorašą įteikti kreditoriams.

9Sprendimas per 30 dienų nuo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai