Byla e2-10281-541/2019
Dėl ieškinio atsisakymo civilinėje byloje pagal ieškovo SIA B2Kapital ieškinį atsakovui S. K. dėl skolos, delspinigių, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo

1Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Jolanta Vėgelienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo ieškovo SIA B2Kapital pareiškimą dėl ieškinio atsisakymo civilinėje byloje pagal ieškovo SIA B2Kapital ieškinį atsakovui S. K. dėl skolos, delspinigių, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo.

2Teismas

Nustatė

3teisme priimtas nagrinėti ieškovo SIA B2Kapital ieškinys atsakovui S. K. dėl 519,64 Eur skolos, 5 proc. metinių procesinių palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo.

4Teisme 2019 m. kovo 14 d. gautas ieškovo pareiškimas dėl ieškinio atsisakymo, kuriame ieškovas nurodo, jog atsisako ieškinio, kadangi atsakovas sumokėjo skolą, pažymėjo, kad ieškovui yra žinomos ieškinio atsisakymo pasekmės.

5Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso (toliau - CPK) 140 straipsnio 1 dalimi bei 293 straipsnio 1 dalies 4 punktu, civilinė byla nutraukiama, jei ieškovas bet kurioje bylos nagrinėjimo stadijoje atsisako atsakovui pareikšto ieškinio ir teismas tokį atsisakymą priima.

6Atsižvelgiant į tai, kad šiuo atveju ieškinio atsisakymas ir bylos nutraukimas neprieštarauja imperatyvioms įstatymų nuostatoms ar viešajai tvarkai (CPK 42 straipsnio 2 dalis), ieškovui yra žinomos bylos nutraukimo procesinės pasekmės, teismas priima ieškovo atsisakymą nuo ieškinio ir civilinę bylą nutraukia.

7Teismas, remdamasis tuo, kas išdėstyta, ir vadovaudamasis CPK 140 straipsniu, 290-292, 293-294 straipsniais,

Nutarė

8priimti ieškovo atsisakymą nuo ieškinio ir civilinę bylą Nr. e2-10281-541/2019 pagal ieškovo SIA B2Kapital ieškinį atsakovui S. K. dėl skolos, delspinigių, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo, nutraukti.

9Išaiškinti ieškovui, kad bylą nutraukus vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama.

10Nutartis per 7 (septynias) dienas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Vilniaus apygardos teismui per Vilniaus miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai