Byla 2-3083-569/2010
Dėl skolos priteisimo

1Šiaulių miesto apylinkės teismo teisėja Lina Muchtarovienė, susipažinusi su ieškovo Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos ieškiniu atsakovui M. V. dėl skolos priteisimo,

Nustatė

2Ieškovas Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos kreipėsi į Šiaulių miesto apylinkės teismą su ieškiniu atsakovui M. V. dėl skolos priteisimo.

3Teismas 2010-03-15 nutartimi įpareigojo pareiškėją ištaisyti pateikto pareiškimo trūkumus iki 2010-04-06, tačiau teismo nutartyje nurodyti trūkumai per nustatytą terminą nepašalinti.

4Kadangi iki nustatyto termino teismo įpareigojimai neįvykdyti ir ieškinio, kaip procesinio dokumento, trūkumai nepašalinti, pareiškimas dėl santuokos nutraukimo laikytinas nepaduotu ir grąžintinas jį padavusiam asmeniui (LR CPK 115 str. 3 d.), tačiau tai neatima iš ieškovo teisės pakartotinai, pašalinus 2010-03-15 Šiaulių miesto apylinkės teismo nutartyje nurodytus trūkumus, kreiptis į teismą.

5Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Civilinio proceso kodekso 115 str. 3 d. str., teismas

Nutarė

6Ieškovo Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos ieškinį dėl skolos priteisimo iš atsakovo M. V. laikyti nepaduotu ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

7Nutartis per 7 dienas nuo jos nuorašo įteikimo gali būti skundžiama atskiruoju skundu Šiaulių apygardos teismui, paduodant skundą Šiaulių miesto apylinkės teisme.

Proceso dalyviai