Byla 2-114-665/2012
Dėl juridinę reikšmę turinčio fakto nustatymo su suinteresuotais asmenimis A. B., Z. D. ir Vilniaus apskrities valstybine mokesčių inspekcija

1Švenčionių rajono apylinkės teismo teisėja Gražina Čereškevičienė, sekretoriaujant Olgai Saveljevai, dalyvaujant pareiškėjo atstovei advokatei Rimutei Giruckienei, viešame teismo posėdyje nagrinėdama civilinę bylą pagal pareiškėjo V. P. pareiškimą dėl juridinę reikšmę turinčio fakto nustatymo su suinteresuotais asmenimis A. B., Z. D. ir Vilniaus apskrities valstybine mokesčių inspekcija,

Nustatė

2Pareiškėjas V . P. civilę bylą perdavus nagrinėti teismo posėdyje pateikė prašymą palikti pateiktą pareiškimą nenagrinėtą. Pareiškėjo atstovė prašo palikti pareiškimą nenagrinėtą, nes pareiškėjas nusprendė pareiškimą atsiimti. Suinteresuotų asmenų atstovas advokatas E. B. pateikė teismui sutikimą dėl pareiškėjo pateikto pareiškimo atsiėmimo ir nurodė, kad suinteresuotų asmenų sutikimu V. P. notarės yra įtrauktas į asmenų priėmusių palikimą sąrašą. Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija prašė bylą nagrinėti jiems nedalyvaujant.

3LR CPK 139 str. nustato pareiškėjo teisę atsiimti ieškinį tol, kol teismas neišsiuntė ieškinio nuorašo atsakovui. Vėliau ieškinį atsiimti galima tik turint atsakovo sutikimą. Ieškinio atsiėmimą teismas įformina nutartimi, kuria ieškinį palieka nenagrinėtą.

4Byloje negauta duomenų, dėl kurių teismas galėtų nepriimti pareiškimo atsiėmimo ir pareiškėjo pateiktas prašymas palikti jo ieškinį nenagrinėtą galėtų būti netenkinamas .

5Vadovaudamasis LR CPK 139 str., teismas

Nutarė

6pareiškėjo V. P. prašymą patenkinti.

7Palikti pareiškimą dėl juridinę reikšmę turinčio fakto nustatymo nenagrinėtą.

8Nutartis gali būti atskiruoju skundu skundžiama Vilniaus apygardos teismui per Švenčionių rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai