Byla 2-2893-555/2011
Dėl skolos ir palūkanų priteisimo

1Kauno apygardos teismo teisėjas Egidijus Tamašauskas, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs ieškovo bankrutuojančios UAB „Dviragis“ atsisakymą ieškinio civilinėje byloje pagal ieškovo bankrutuojančios UAB „Dviragis“ ieškinį atsakovei M. Š. dėl skolos ir palūkanų priteisimo,

Nustatė

2bylos neišnagrinėjus iš esmės, ieškovas bankrutuojanti UAB „Dviragis“ teismui pateikė ieškinio atsisakymą ir prašymą civilinę bylą nutraukti, atsakovė pilnai atsiskaitė su ieškovu. Nurodo, jog ieškinio atsisakymo pasekmės yra žinomos.

3Šalies ieškinio atsisakymas priimtinas, kadangi tai neprieštarauja imperatyvioms įstatymų nuostatoms ir viešam interesui (CPK 42 straipsnio 2 dalis).

4Teismui priėmus ieškinio atsisakymą, byla nutrauktina (CPK 293 straipsnio 4 punktas), konstatuojant, jog šalys dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu kreiptis į teismą negalės (CPK 294 straipsnio 2 dalis).

5Kadangi ieškovas nuo žyminio mokesčio sumokėjimo už ieškinį atleistas (CPK 83 straipsnio 1 dalies 8 punktas) ir atsisakė ieškinio atsakovei patenkinus jo reikalavimus, iš atsakovės priteistina valstybei 70 Lt žyminio mokesčio bei 16 Lt išlaidų, susijusių su procesinių dokumentų įteikimu, viso 86 Lt bylinėjimosi išlaidų (CPK 80, 94, 96 straipsniai).

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 293 straipsnio 4 punktu, teismas

Nutarė

7ieškovo bankrutuojančios UAB „Dviragis“ ieškinio atsisakymą priimti.

8Nutraukti civilinę bylą pagal ieškovo bankrutuojančios UAB „Dviragis“ ieškinį atsakovei M. Š. dėl skolos ir palūkanų priteisimo.

9Priteisti iš M. Š. (a.k. ( - ) gyv. Vilniaus r. ( - ) .) 86 Lt bylinėjimosi išlaidų valstybei, sumokant valstybinei mokesčių inspekcijai prie LR FM į Surenkamąją sąskaitą Nr. LT24 7300 0101 1239 4300, esančią „Swedbank“, AB, įmokos kodas 5660.

10Ši nutartis per 7 dienas nuo jos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai